Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Złota broń - jak odblokować? CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 20 maja 2021

Z tego rozdziału poradnika do gry Call of Duty Warzone gracz dowie się czym jest złota broń, jak można ją odblokować oraz jak zrobić to najszybciej.

Złota broń w grze Call of Duty Warzone to określenie złotego kamuflażu, który można nałożyć na broń w zakładce Rusznikarza (Gunsmith). Niestety, złoty kamuflaż do broni nie jest dostępny od razu i gracz będzie musiał najpierw odblokować każdą z 10 kategorii kamuflażu i wykonać wszystkie zadania z nimi związane, aby w końcu otrzymać upragnione złoto. Odblokowywanie złota na broni w Warzone może zająć bardzo dużo czasu, ale my podpowiadamy, jak zrobić to najszybciej!

Złota broń w Warzone - jak odblokować?

Każda z broni dostępnych w grze Warzone posiada specjalne zestawy kamuflaży, które można odblokować poprzez zaliczanie określonych wyzwań, jak zdobycie określonej ilości zabójstw daną bronią, ustrzelenie przeciwników jednym strzałem z dalekiej odległości czy zdobycie określonej ilości zabójstw poprzez strzał w głowę. W zależności od typu broni, wymagania dotyczące określonego zestawu kamuflaży mogą być inne.

Na początku gracz ma dostęp do podstawowego zestawu kamuflaży, a kolejne zestawy odblokowuje w trakcie levelowania danej broni - Warzone: Złota broń - jak odblokować? - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Na początku gracz ma dostęp do podstawowego zestawu kamuflaży, a kolejne zestawy odblokowuje w trakcie levelowania danej broni. Po zdobyciu określonego poziomu broni gracz uzyska dostęp do wszystkich zestawów kamuflaży i w konsekwencji będzie mógł odblokować złoto.

Jak najszybciej odblokować złoto na broni?

Do odblokowania dodatkowych kamuflaży dla broni należy używać jej w trakcie rozgrywki, aby zdobywać punkty doświadczenia za zabójstwa, kontrakty, wykonane misje codzienne itd. W momencie pisania tego poradnika najszybszym sposobem na odblokowanie złota na broni jest uczestniczenie w trybie rozgrywki Warzone Rumble. Warzone Rumble to Deathmatch do którego każdy gracz przystępuje z własnym zestawem broni (custom loadouts), a więc może wybrać dokładnie te bronie, które chce wylevelować. W trakcie rozgrywki w trybie Drużynowa Rozróba gracz ma szanse zdobyć dużą ilość zabójstw i w bardzo łatwy sposób zaliczać kolejne osiągnięcia.

Na potrzeby niniejszego poradnika wybraliśmy broń HDR, która jeszcze nie jest całkowicie wylevelowana - Warzone: Złota broń - jak odblokować? - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Na potrzeby niniejszego poradnika wybraliśmy broń HDR, która jeszcze nie jest całkowicie wylevelowana. Na 24 poziomie broni HDR część zestawów kamuflaży jest już odblokowana i każdy z nich posiada 10 etapów do zaliczenia. Kolejne zestawy kamuflaży, jak Stripes, Reptile czy Skulls zostaną odblokowane na wyższym poziomie broni więc na razie nie musimy się nimi przejmować. Po zajrzeniu w wymagania dotyczące odblokowanych zestawów kamuflaży dowiedzieliśmy się, że musimy zdobyć następujące osiągnięcia:

  1. Określoną ilość zabójstw ogółem (dla zestawu Spray Paint);
  2. Określoną ilość zabójstw strzałem w głowę (dla zestawu Woodland);
  3. Określoną ilość zabójstw oddając strzał, gdy postać gracza kuca (dla zestawu Digital);
  4. Określoną ilość zabójstw jednym strzałem (dla zestawu Dragon);
  5. Określoną ilość zabójstw z bronią, która posiada maksymalną ilość modyfikacji (dla zestawu Splinter);
  6. Określoną ilość zabójstw z dalekiej odległości (dla zestawu Topo);
  7. Określoną ilość zabójstw zdobytych po podparciu broni (dla zestawu Tiger).
Gdy już poznasz cele, które musisz osiągnąć w trakcie korzystania z danej broni znacznie prościej będzie je wypełnić, a tym samym przyśpieszyć proces odblokowywania złotej broni w Warzone - Warzone: Złota broń - jak odblokować? - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Gdy już poznasz cele, które musisz osiągnąć w trakcie korzystania z danej broni znacznie prościej będzie je wypełnić, a tym samym przyśpieszyć proces odblokowywania złotej broni w Warzone. Gdy uda Ci się odblokować kolejny kamuflaż z danej kategorii na środku ekranu wyskoczy odpowiednia informacja.

Warto także zaznaczyć fakt, że niektóre osiągnięcia można wykonywać jednocześnie, jak np. ogólna ilość zabójstw, zabójstwa po podparciu broni, strzały z dalekiej odległości i strzały w głowę. Dzięki temu odblokowywanie złota na broni idzie znacznie sprawniej.

Po rozegraniu zaledwie jednego meczu w trybie Warzone Rumble udało nam się zdobyć 16 zabójstw, a w konsekwencji tego dodatkowe 2 poziomy broni HDR i aż 10 kamuflaży z różnych zestawów - Warzone: Złota broń - jak odblokować? - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Po rozegraniu zaledwie jednego meczu w trybie Warzone Rumble udało nam się zdobyć 16 zabójstw, a w konsekwencji tego dodatkowe 2 poziomy broni HDR i aż 10 kamuflaży z różnych zestawów! To wszystko udało się odblokować w zaledwie 10 minut!

Używając dodatkowych tokenów do XP możesz jeszcze bardziej przyśpieszyć proces levelowania broni w Call of Duty Warzone, aby szybko odblokować wszystkie zestawy kamuflażu. Jeśli jednak nie chcesz wydawać na to pieniędzy lub punktów CP możesz poczekać na eventy weekendowe w których za darmo każdy gracz może zdobywać podwójne ilości punktów doświadczenia.