Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Weapon Mastery Challenges - jak odblokować? CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 20 maja 2021

Z tego rozdziału poradnika do gry Call of Duty Warzone gracz dowie się czym są Weapon Mastery Challenges, jak można je odblokować oraz co można z nich uzyskać.

Weapon Mastery Challenges to zupełnie nowe wyzwania dotyczące broni, które pojawiły się w Warzone wraz z aktualizacją 1.22.0 w dniu 10 czerwca 2020 roku. Niestety, specjalne wyzwania do broni nie są dostępne od samego początku i trzeba nieźle się napocić, aby je odblokować. Zaliczenie Weapon Mastery Challenges nagradza graczy dodatkowymi, unikatowymi nagrodami w postaci przedmiotów kosmetycznych.

Weapon Mastery Challenges - jak odblokować?

Weapon Mastery Challenges odblokowują się dopiero w momencie zdobycia złota (złoty kamuflaż) dla danej broni w Warzone. Każda z broni posiada osobne wyzwania, które zostały podzielone na 3 kategorie. Łącznie do zaliczenia jest 8 różnych Weapon Mastery Challenges, a za ukończenie każdego z nich można dostać specjalną nagrodę.

W trakcie wypełniania zadań związanych z Weapon Mastery Challenges gracz będzie musiał ukończyć następujące wyzwania - Warzone: Weapon Mastery Challenges - jak odblokować? - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

W trakcie wypełniania zadań związanych z Weapon Mastery Challenges gracz będzie musiał ukończyć następujące wyzwania:

  1. Kill - 500 zabójstw w pierwszym etapie i aż 2 000 w drugim etapie;
  2. Headshot - 250 strzałów w głowę w pierwszym etapie i 750 w drugim etapie;
  3. Skill - 4 dodatkowe wyzwania, które muszą zostać zaliczone po kolei: Gold, Platinum, Damascus i Obsidian.

Zaliczenie każdego z 8 zadań nagradza gracza dodatkową nagrodą wśród których można wyróżnić karty profilowe i emblematy. Zaliczenie Weapon Mastery Challenges dla 51 broni w Warzone odblokowuje specjalne przedmioty kosmetyczne: naklejkę oraz kartę profilową.