Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Próby (Trials) - rodzaje, bilety, nagrody CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 12 marca 2021

W tym rozdziale poradnika do gry Call of Duty Warzone gracz znajdzie wszelkie istotne informacje na temat Prób (Trials) - czym są, jak je wykonać, skąd wziąć bilety umożliwiające podjęcie próby oraz jakie nagrody można z nich uzyskać.

Trials (Próby) to zupełnie nowy sposób na zdobycie sporej ilości punktów doświadczenia w grze Call of Duty Warzone. Próby to specjalne przygotowane wyzwania, które należy wykonać na określonej mapie i w określonym czasie, a czasem nawet przy użyciu określonej broni. W zależności od skuteczności gracz może zyskać odpowiednią nagrodę. Niestety, Triale nie są dostępne za darmo i aby wziąć w nich udział każdy gracz musi najpierw zdobyć bilet uprawniający go do podjęcia próby.

Próby w Warzone - czym są, jak je odblokować?

Triale w grze Call of Duty Warzone to specjalnie przygotowane misje szkoleniowe, w których zadaniem gracza jest wykonanie określonego zadania w odpowiednim czasie. Do wzięcia udziału w Próbie gracz będzie musiał wykorzystać specjalny bilet, który upoważnia go do 3 podejść w ramach jednej misji szkoleniowej. Im lepszy wynik gracz uzyska tym lepszą nagrodę może zainkasować.

Triale w grze Call of Duty Warzone nie są dostępne dla wszystkich graczy. Aby odblokować dostęp do Prób gracz musi najpierw uzyskać 55 level konta, czyli rangę Oficer.

Próby w Warzone - rodzaje

Triale w grze Call of Duty Warzone zmieniają się z każdym kolejnym sezonem. W momencie pisania tego poradnika w Warzone trwa sezon 4. i gracze mają okazje uczestniczyć w kolejnych ciekawych i wymagających misjach treningowych, które zostały podzielone na kilka kategorii.

Aktualnie w Warzone istnieją 4 główne kategorie Triali i są to - Warzone: Próby (Trials) - rodzaje, bilety, nagrody - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Aktualnie w Warzone istnieją 4 główne kategorie Triali i są to:

  1. Strzelnica (Gun Training) - gracz ma do pokonania tor przeszkód na którym będzie musiał zlikwidować określoną ilość tarcz z przeciwnikami i jednocześnie musi unikać postrzelenia zakładników, aby nie otrzymać ujemnych punktów;
  2. Wyzwanie strzeleckie (Marksman Challenge) - gracz musi sobie poradzić z wieloma tarczami treningowymi, które pokazują się w różnych miejscach na mapie i niektóre z nich mogą poruszać się w pionie lub w poziomie. Niecelne strzały kosztują gracza dodatkowe cenne sekundy;
  3. Kryć się (Fire in the Hole) - w tej próbie gracz musi jak najlepiej wykorzystać uzbrojenie ofensywne, aby zlikwidować jak największą ilość celów zanim skończy się limit czasu;
  4. Aleja Price'a (Price's Alley) - gracz musi poradzić sobie z falami nieprzyjaciół pomiędzy którymi mogą pojawić się tarcze z cywilami.

Próby w Warzone - jak zdobyć bilety?

Aby wziąć udział w Trialach w grze Call of Duty Warzone gracz nie tylko będzie musiał uzyskać 55 level konta (ranga Oficer), ale również wykorzystać specjalny bilet, który upoważnia go do podjęcia próby w misji szkoleniowej. Każdy bilet daje graczowi możliwość trzykrotnego podejścia do danego zadania więc pierwsze podejście można traktować jako rozpoznawcze, a w następnych dwóch można postarać się o uzyskanie możliwie jak najlepszego wyniku.

Bilety, które można wykorzystać w Trialach zdobywa się dopiero po wbiciu 55 levelu konta w grze Call of Duty Warzone - Warzone: Próby (Trials) - rodzaje, bilety, nagrody - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Bilety, które można wykorzystać w Trialach zdobywa się dopiero po wbiciu 55 levelu konta w grze Call of Duty Warzone. Od tego momentu gracz będzie otrzymywał 1 bilet (ticket) za każdy kolejny poziom konta.

Próby w Warzone - nagrody

Triale w grze Call of Duty Warzone zostały oparte na systemie gwiazdek - 1 gwiazdka to najgorszy wynik, który kwalifikuje gracza do zaliczenia zadania, a 3 gwiazdki to najlepszy wynik, jaki można uzyskać. To, ile gwiazdek uda się graczowi uzyskać w ramach jednej Próby określa, ile dokładnie punktów doświadczenia otrzyma.

Ilość punktów doświadczenia, które można uzyskać po zakończeniu Próby w grze Call of Duty Warzone prezentuje się następująco - Warzone: Próby (Trials) - rodzaje, bilety, nagrody - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Ilość punktów doświadczenia, które można uzyskać po zakończeniu Próby w grze Call of Duty Warzone prezentuje się następująco:

  1. 0 gwiazdek - 0 XP;
  2. 1 gwiazdka - 5 000 XP;
  3. 2 gwiazdki - 7 500 XP;
  4. 3 gwiazdki - 10 000 XP.

Uwaga! W trakcie zaliczania Trials w grze Call of Duty Warzone można otrzymać ujemne punkty za niecelne strzały lub postrzelenie tarcz z zakładnikami. Każde wykroczenie to kilka dodatkowych sekund do ogólnego czasu Próby.