Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Ekwipunek CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 12 marca 2021

W tym rozdziale poradnika do gry Call of Duty Warzone gracz znajdzie informacje na temat ekwipunku - czy można nim zarządzać, a także czy można go rozszerzyć.

W trakcie rozgrywki w Call of Duty Warzone znajdziesz całą masę różnorakiego uzbrojenia, granatów i amunicji. Tak dużą ilość zapasów trzeba gdzieś magazynować, a w grze CoD Warzone masz na to określoną ilość miejsca, dlatego musisz na bieżąco wymieniać sprzęt na lepszy.

W grze Call of Duty Warzone masz dostępne dwa sloty na uzbrojenie - zazwyczaj wybierasz jedną broń główną i jedną pomocniczą - Warzone: Ekwipunek - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Selekcja uzbrojenia

W grze Call of Duty Warzone masz dostępne dwa sloty na uzbrojenie - zazwyczaj wybierasz jedną broń główną i jedną pomocniczą. Przykładowo, możesz zdecydować się na karabin maszynowy lub snajperkę do walki na średnim i dalekim dystansie oraz strzelbę do walki w bliskim kontakcie. Każdą posiadaną broń możesz wymienić na inną poprzez wciśnięcie odpowiedniego przycisku odpowiedzialnego za wykonanie akcji.

Pojemność ekwipunku - czy można zwiększyć?

Niestety, w grze Call of Duty Warzone nie istnieją przedmioty, które zwiększają pojemność ekwipunku. Z tego względu niezwykle istotne jest odpowiednie nim zarządzanie. Niepotrzebne przedmioty możesz od razu wyrzucić poprzez włączenie menu ekwipunku i oznaczenie niechcianych przedmiotów odpowiednim przyciskiem.