Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: System obrażeń CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 12 marca 2021

W tym rozdziale poradnika gracz znajdzie informacje na temat systemu obrażeń, który został zastosowany w grze Call of Duty Warzone.

Podczas strzelania do przeciwnika w grze Call of Duty Warzone nie będziesz niestety widział na ekranie żadnych liczb przedstawiających ilość wyrządzonych obrażeń, co może być nieco dezorientujące. Trafiając w cel usłyszysz charakterystyczny dźwięk i będziesz w stanie zobaczyć rozbryzg krwi z ciała trafionego przeciwnika lub punkty doświadczenia zdobyte za eliminację.

Trafiając w korpus przeciwnika musisz liczyć się z tym, że posiada on pancerz - nawet do 150 dodatkowych punktów zdrowia - Warzone: System obrażeń - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Obrażenia w korpus

Trafiając w korpus przeciwnika musisz liczyć się z tym, że posiada on pancerz - nawet do 150 dodatkowych punktów zdrowia. Niestety, nie jest to najefektywniejsza opcja wyrządzania obrażeń i na dłuższą metę jest nieskuteczna - zdecydowanie szybciej powalisz przeciwnika celując w głowę.

Headshoty (strzały w głowę)

Strzały w głowę to najskuteczniejszy sposób na szybkie wyeliminowanie przeciwnika w grze Call of Duty Warzone, jednak wymaga wiele precyzji i opanowania. Jeśli korzystasz z broni snajperskiej, jeden celny strzał w głowę może całkowicie wyeliminować przeciwnika z gry.