Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Dodatkowe wyposażenie, Perks, Blueprints CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 12 marca 2021

W tym rozdziale poradnika do gry Call of Duty Warzone gracz znajdzie wszelkie istotne informacje na temat dodatkowego wyposażenia, a także dowie się czym są Perki i Blueprinty.

W trakcie rozgrywki w grze Call of Duty Warzone gracze mogą korzystać z dużej ilości broni - broń krótka, karabiny szturmowe, broń snajperska, strzelby, a nawet wyrzutnie rakiet. Poza tym, każdy gracz ma dostęp do dodatkowego wyposażenia jak maska gazowa i Killstreaks. Co więcej, za pomocą specjalnych umiejętności Perks gracz może jeszcze lepiej dostosować postać do własnego stylu gry.

Maska gazowa

W grze Call of Duty Warzone z każdą upływającą rundą pole mapy Verdansk zawęża się i znaczny jej obszar zostaje pokryty chmurą toksycznego gazu. Przebywanie na skażonym obszarze w szybkim tempie zmniejsza poziom zdrowia Twojego Operatora. Możesz jednak zyskać kilka sekund na ewakuację, jeśli masz pod ręką maskę gazową - to jedyny sposób na ochronę przed toksyną.

Maskę Gazową możesz znaleźć dosłownie wszędzie - na ziemi, w skrzyniach lub podnieść z ciał pokonanych przeciwników - Warzone: Dodatkowe wyposażenie, Perks, Blueprints - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Maskę Gazową możesz znaleźć dosłownie wszędzie - na ziemi, w skrzyniach lub podnieść z ciał pokonanych przeciwników. Możesz także zakupić ją w punkcie zakupowym za 3 000$. Maska gazowa w grze Call of Duty Warzone zakłada się automatycznie w momencie, gdy gracz znajdzie się na skażonym obszarze. Nie możesz jednak używać jej bez końca. Z prawej strony maski widać poziome belki, które określają czas liczony w sekundach, po którym gracz zacznie otrzymywać obrażenia od gazu. Warto pamiętać o tym, że zużytą maskę gazową można wymienić i wciąż mieć pod ręką dodatkową ochronę.

Killstreaks

Killstreaks to nowość w grach typu Battle Royale, która została wprowadzona w grze Call of Duty Warzone. Killstreaks swego rodzaju bonusy, którymi gracz zostaje nagrodzony za zdobywanie większej ilości zabójstw.

Wszystkie przedmioty Killstreaks można zakupić w trakcie rozgrywki za określoną ilość gotówki - Warzone: Dodatkowe wyposażenie, Perks, Blueprints - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Wszystkie przedmioty Killstreaks można zakupić w trakcie rozgrywki za określoną ilość gotówki. Wśród dostępnych opcji są np. bombardowanie, dron zwiadowczy lub wieżyczka strażnicza. Wszystkich wariantów Killstreaks jest naprawdę dużo - szczególnie tych destrukcyjnych. Killstreaks można wykorzystać od razu lub zachować na późniejszą fazę rozgrywki.

Perks

Perks w Call of Duty Warzone to dodatkowe umiejętności, którymi możesz obdarzyć swojego Operatora. Wszystkie Perks dostępne Warzone działają bardzo podobnie do tych, które dostępne są w Modern Warfare.

Perks zostały podzielone na 3 kategorie, które oznaczono odpowiednim kolorem: niebieskie, czerwone oraz żółte - Warzone: Dodatkowe wyposażenie, Perks, Blueprints - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Perks zostały podzielone na 3 kategorie, które oznaczono odpowiednim kolorem: niebieskie, czerwone oraz żółte. Każda kategoria posiada 6 możliwych opcji do wyboru. Perki możesz wybrać w trakcie tworzenia custom loadouts dzięki czemu możesz dopasować je w taki sposób, aby najlepiej pasowały do Twojego stylu rozgrywki. Wśród dostępnych w Call of Duty Warzone Perków można wyróżnić np. takie, które ustrzegą Twojego Operatora przed wykryciem, pozwolą nieść mu dwie bronie główne lub ograniczają negatywny efekt granatów ogłuszających i oślepiających.

Blueprints

Plany broni w Call of Duty Warzone to sposób na zdobycie dobrej broni z dodatkowymi modyfikacjami (często czterema, a nawet pięcioma) bez potrzeby jej odblokowywania. Dzięki temu nawet na niskim poziomie profilu możesz korzystać z uzbrojenia dostępnego na znacznie wyższym poziomie. Blueprints w CoD Warzone można zdobyć na kilka sposobów: odebrać w darmowych bundle, poprzez levelowanie Battle Pass lub bezpośrednio zakupić w sklepie.

Wszystkie bronie dostępne z Blueprints mają inne nazwy niż ich pierwowzory - Warzone: Dodatkowe wyposażenie, Perks, Blueprints - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Wszystkie bronie dostępne z Blueprints mają inne nazwy niż ich pierwowzory. Przykładowo, widoczny na powyższym obrazku Cataclysmic to ulepszona, Legendarna wersja MP7 z przyporządkowanymi 5 modyfikacjami. Pomimo tego, że broń z Blueprints posiada już modyfikacje, możesz je dowolnie zmienić po odblokowaniu określonego ulepszenia. Bronie otrzymane z planów broni możesz dodać do odpowiednich zestawów wyposażenia (loadsout), aby móc korzystać z nich w trakcie rozgrywki.