Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Lekkie karabiny maszynowe CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 12 marca 2021

W tym rozdziale poradnika gracz znajdzie wszelkie istotne informacje na temat lekkich karabinów maszynowych, które są jednym z rodzajów broni dostępnych w grze Call of Duty Warzone. Co więcej, odpowiadamy tutaj także na pytanie jaki jest najlepszy lekki karabin maszynowy w Warzone oraz podpowiadamy z jakich modyfikacji korzystać, aby dodatkowo ulepszyć tę broń.

W grze Call of Duty Warzone znajdziesz wiele karabinów maszynowych, które dobrze spisują się w walce na krótkim i średnim dystansie. Lekkie karabiny maszynowe są zdolne do szybkiego opróżniania magazynka, jednak musisz wtedy korygować ustawienie celownika, aby zniwelować rozrzut pocisków. Co więcej, lekkie karabiny maszynowe mogą być skuteczne w walce na daleki dystans jednak wyłącznie wtedy, gdy strzelasz pojedynczymi pociskami lub maksymalnie po kilka pocisków na raz.

  1. W bliskim kontakcie strzelaj nieprzerwaną serią w górną część ciała;
  2. W walce na średnim dystansie strzelaj korzystając z techniki pestkowania lub krótkimi seriami, celując w głowę;
  3. Nie przeładowuj broni po oddaniu zaledwie kilku strzałów jeśli w pobliżu znajdują się kolejne cele do eliminacji. Przeładowanie lekkiego karabinu maszynowego trwa całą wieczność;
  4. Jeżeli posiadana przez Ciebie broń charakteryzuje się długim czasem przeładowania, a musisz dokończyć eliminację celu, skorzystaj z broni pomocniczej, a maszynową przeładuj chwilę później w bezpiecznym miejscu.

PKM to najlepszy lekki karabin maszynowy w Call of Duty Warzone

MPK to zdecydowanie najlepszy lekki karabin maszynowy w grze Call of Duty Warzone - Warzone: Lekkie karabiny maszynowe - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

MPK to zdecydowanie najlepszy lekki karabin maszynowy w grze Call of Duty Warzone. Co najważniejsze, MPK jest dostępny dla każdego, ponieważ szybko można go odblokować, posiada bardzo dużą pojemność magazynka, dobrą szybkostrzelność oraz celność. Na minus można zaliczyć długi czas przeładowania.

Zalecane modyfikacje do broni PKM

Do PKM zalecamy następujące modyfikacje:

  1. Snatch Grip - stracisz nieco mobilności, ale za to zyskasz na szybkości celowania i lepszej kontroli odrzutu broni;
  2. Stippled Grip Tape - zyskasz na mobilności kosztem gorszej stabilności broni;
  3. 25.9 Heavy Barrel - zwiększa zasięg broni i prędkość pocisku kosztem prędkości ADS;
  4. Monolithic Suppressor - zwiększa zasięg broni i sprawia, że gracz nie jest widoczny na mini mapie podczas strzelania.