Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Bronie - klasa D (D Tier), lista CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 9 marca 2021

Z tego rozdziału poradnika gracz dowie się, jakie bronie dostępne w grze Warzone znalazły się w klasie D.

Do klasy D trafiły najgorsze bronie dostępne w grze Call of Duty Warzone. Do tej kategorii zaliczają się ręczne pistolety, jak X16 i M19, a także Crossbow i wyrzutnia RPG-7. Opisane tutaj bronie przydają się tylko na początku rozgrywki lub w określonych sytuacjach.

Crossbow

Crossbow to prawdopodobnie najgorsza broń dostępna w grze Call of Duty Warzone. Strzela się z niej ciężko, pociski lecą relatywnie wolno i broń cierpi dodatkowo z powodu długiego czasu przeładowania bełtów.

Na plus Crossbow można zaliczyć jedynie brak wydawanych dźwięków przy zwalnianiu cięciwy oraz całkiem spore obrażenia - przy strzale w głowę - Warzone: Bronie - klasa D (D Tier), lista - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Na plus Crossbow można zaliczyć jedynie brak wydawanych dźwięków przy zwalnianiu cięciwy oraz całkiem spore obrażenia - przy strzale w głowę. W starciu z opancerzonym przeciwnikiem i trafiając w korpus ma się zerowe szanse z każdym SMG lub karabinem szturmowym. Statystyki i średnie obrażenia Crossbow od jednego pocisku prezentują się następująco:

 1. Strzał w głowę - 300 obrażeń;
 2. Strzał w klatkę piersiową - 120 obrażeń;
 3. Strzał w brzuch - 101 obrażeń;
 4. Strzał w nogi - 90 obrażeń;
 5. RPM - 14;
 6. ADS - 100ms;
 7. Pojemność magazynka - 1 bełt;
 8. Czas przeładowania - około 3 sekundy.

X16 Pistol

X16 to podstawowy pistolet, który znajduje się na wyposażeniu każdego Operatora w grze Call of Duty Warzone. Wiadomo, że na starcie rozgrywki dysponuje się tylko słabą bronią, która ma umożliwić ewentualne wyeliminowanie nieopancerzonego celu.

Niestety, bardzo niska siła rażenia X16 zmusza graczy do celowania w głowę - a i tak trzeba trafić co najmniej 2 razy - Warzone: Bronie - klasa D (D Tier), lista - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Niestety, bardzo niska siła rażenia X16 zmusza graczy do celowania w głowę - a i tak trzeba trafić co najmniej 2 razy. W starciu z opancerzonym przeciwnikiem po prostu nie ma się większych szans. Statystyki i średnie obrażenia X16 od jednego pocisku prezentują się następująco:

 1. Strzał w głowę - 72 obrażeń;
 2. Strzał w klatkę piersiową - 42 obrażeń;
 3. Strzał w brzuch - 36 obrażeń;
 4. Strzał w nogi - 33 obrażeń;
 5. RPM - 280;
 6. ADS - 100ms;
 7. Pojemność magazynka - 13 naboi;
 8. Czas przeładowania - około 1.7 sekundy.

M19

M19 to nieco lepsza wersja podstawowego pistoletu X16. Obrażenia wyrządzane przez tę broń są identyczne, ale za to M19 wygrywa na polu szybkostrzelności i pojemności magazynka, co w niektórych przypadkach może uratować Ci życie.

Walcząc z przeciwnikiem, który posiada X16 będziesz mógł wystrzelić aż 4 naboje więcej, a to oznacza wyrządzenie znacznie większej ilości obrażeń - Warzone: Bronie - klasa D (D Tier), lista - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Walcząc z przeciwnikiem, który posiada X16 będziesz mógł wystrzelić aż 4 naboje więcej, a to oznacza wyrządzenie znacznie większej ilości obrażeń. Statystyki i średnie obrażenia M19 od jednego pocisku prezentują się następująco:

 1. Strzał w głowę - 72 obrażeń;
 2. Strzał w klatkę piersiową - 42 obrażeń;
 3. Strzał w brzuch - 36 obrażeń;
 4. Strzał w nogi - 33 obrażeń;
 5. RPM - 312;
 6. ADS - 100ms;
 7. Pojemność magazynka - 17 naboi;
 8. Czas przeładowania - około 2.15 sekundy.

RPG-7

RPG-7 to wyrzutnia rakiet, która przydaje się przede wszystkim do niszczenia wszelkiego rodzaju pojazdów. Oczywiście można nią także wycelować w przeciwnika i wyrządzić olbrzymie obrażenia przy bezpośrednim kontakcie. Niestety, pociski wystrzelone z RPG-7 mają nieco nieprzewidywalny rozmiar wybuchu, a trafienie w cel znajdujący się w dalszej odległości - tym bardziej pozostający w ruchu - jest trudnym zadaniem.

Na plus można oczywiście zaliczyć duże pole wybuchu powodowane przez rakietę wystrzeloną z wyrzutni RPG-7 - Warzone: Bronie - klasa D (D Tier), lista - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Na plus można oczywiście zaliczyć duże pole wybuchu powodowane przez rakietę wystrzeloną z wyrzutni RPG-7. Przydaje się w momencie, gdy np. chcesz wykurzyć całą drużynę z małego budynku lub wyeliminować przeciwników robiących zakupy w punkcie zakupowym.