Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Downgrade graficzny CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 8 marca 2021

W tym rozdziale poradnika gracz znajdzie istotne informacje na temat znaczącego downgrade'u graficznego w grze Call of Duty Warzone.

W jednej z wcześniejszych aktualizacji do gry Call of Duty Warzone gracze z całego świata zaczęli skarżyć się na to, że deweloperzy obniżają jakość grafiki w grze i nie umieszczają żadnej informacji na ten temat w patch notes. Sprawdziliśmy, czy problem zubożania grafiki w Warzone jest aż tak wielki i czy ma jakiś wpływ na rozgrywkę.

Warzone - downgrade grafiki

Warzone to najnowszy całkowicie darmowy tryb Battle Royale, który pojawił się w grze Call of Duty Modern Warfare 10 marca 2020 roku i od tego czasu cieszy się nieustającym zainteresowaniem ze strony graczy. Warzone oferuje graczom potyczki w trybie Battle Royal na olbrzymiej mapie Verdansk, a w jednoczesnej rozgrywce może brać udział aż 150 zawodników! Tak ogromny obszar i liczba graczy na mapie wpłynęły na bardzo wysokie wymagania sprzętowe gry Call of Duty Warzone.

Najprawdopodobniej deweloperzy chcieli, aby w Warzone mogło grać jak najwięcej graczy i dlatego zdecydowali się zmniejszyć jakość wyświetlanej grafiki, a tym samym umożliwić wszystkim zainteresowanym spróbowanie swoich sił w rozgrywce Battle Royale Call of Duty - Warzone: Downgrade graficzny - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Najprawdopodobniej deweloperzy chcieli, aby w Warzone mogło grać jak najwięcej graczy i dlatego zdecydowali się zmniejszyć jakość wyświetlanej grafiki, a tym samym umożliwić wszystkim zainteresowanym spróbowanie swoich sił w rozgrywce Battle Royale Call of Duty. Poniżej znajduje się lista zmian w grafice Warzone:

  1. Jakość oświetlenia;
  2. Szczegółowość i gęstość obiektów;
  3. Jakość tekstur;
  4. Jakość cieni;
  5. Generowanie tekstur listowia dopiero w momencie, gdy Gracz znajdzie się w bliskiej odległości.

Wielu graczy narzeka na downgrade grafiki w Warzone, ale należy także brać pod uwagę fakt, że te osoby zazwyczaj posiadają bardzo mocny sprzęt i nie mieli wcześniej problemów z płynnością rozgrywki. Z drugiej strony wszyscy ci, którzy posiadają średniej jakości sprzęt na pewno są zadowoleni z tej zmiany, bo mogą bardziej komfortowo grać w swój ulubiony tytuł Battle Royale.