Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Sklep - COD Points, przepustka bojowa, free gift pack CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 12 marca 2021

Call of Duty Warzone posiada sklep wewnątrz gry w którym można robić zakupy za COD Points (główną wirtualną walutę gry) lub prawdziwe pieniądze. W niektórych przypadkach można korzystać z salda określonej platformy, na której uruchamiasz grę. Z niniejszego rozdziału Gracz dowie się, co to są COD Points, co to jest Battle Pass i czy opłaca się go kupić, czym są bundle oraz jak zdobyć darmowe gift packs.

Zawartość sklepu Warzone

Sklep w grze Call of Duty Warzone dostępny jest dla wszystkich Graczy - dla tych, którzy posiadają tylko darmową wersję CoD Warzone również. Wewnątrz sklepu możesz zakupić wiele zestawów przedmiotów kosmetycznych, Battle Pass, a także podstawową wersję Modern Warfare.

Zakupy w sklepie Warzone można robić za walutę wewnętrzną gry - COD Points, a w niektórych przypadkach bezpośrednio za prawdziwe pieniądze - Warzone: Sklep - COD Points, przepustka bojowa, free gift pack - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Zakupy w sklepie Warzone można robić za walutę wewnętrzną gry - COD Points, a w niektórych przypadkach bezpośrednio za prawdziwe pieniądze. W sklepie możesz znaleźć m.in.: pakiety, plany broni, spraye, gesty, naklejki, emblematy, zawieszki, zegarki, skórki operatorów, ciosy kończące. Wśród dostępnej oferty znajdą się także darmowe pakiety, które każdy może zebrać przez określony czas.

COD Points

W grze Call of Duty Warzone istnieją mikropłatności, czyli możliwość zakupu waluty wewnątrz gry (COD Points), za którą później można nabyć specjalnie przygotowane zestawy z przedmiotami kosmetycznymi, Battle Pass lub żetony zwiększające przyrost punktów doświadczenia.

Warto tutaj zaznaczyć fakt, że za COD Points nie da się kupić niczego, co dałoby Graczowi przewagę nad przeciwnikami w trakcie rozgrywki w Call of Duty Warzone - Warzone: Sklep - COD Points, przepustka bojowa, free gift pack - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Warto tutaj zaznaczyć fakt, że za COD Points nie da się kupić niczego, co dałoby Graczowi przewagę nad przeciwnikami w trakcie rozgrywki w Call of Duty Warzone. Kupowanie COD Points jest oczywiście dobrowolne i w grze dostępnych jest kilka zestawów monet.

Bundle (pakiety)

Po wejściu do sklepu w grze Call of Duty Warzone będziesz mógł przejrzeć całą dostępną ofertę. Wśród wielu pozycji znajdziesz specjalnie przygotowane zestawy (bundle), które możesz zakupić za odpowiednią ilość COD Points.

Każdy zestaw różni się od siebie pod względem zawartości, a także ceny - Warzone: Sklep - COD Points, przepustka bojowa, free gift pack - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Każdy zestaw różni się od siebie pod względem zawartości, a także ceny. Niektóre pakiety w sklepie CoD Warzone dostępne są tylko przez ograniczony czas. Warto także wspomnieć o tym, że co jakiś czas w grze pojawiają się darmowe pakiety, tzw. gift pack.

Przepustka bojowa CoD Warzone (battle pass)

Przepustka Bojowa w grze Warzone to specjalnie przygotowany zestaw przedmiotów, które Gracze mogą uzyskać za zdobywanie kolejnych poziomów Battle Pass. Wśród możliwych nagród do zdobycia znajdziesz m.in.: przedmioty kosmetyczne, spraye, specjalne tokeny zwiększające przyrost punktów doświadczenia, dodatkowe COD Points, a nawet bronie (te są zawsze darmowe). Każdy Gracz otrzymuje dostęp do darmowej wersji Przepustki Bojowej i może zdobyć nagrody oznaczone jako "free".

Wszystkie pozostałe przedmioty dostępne są po zakupieniu Battle Pass CoD Warzone, który w podstawowej wersji kosztuje 1 000 COD Points - Warzone: Sklep - COD Points, przepustka bojowa, free gift pack - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Wszystkie pozostałe przedmioty dostępne są po zakupieniu Battle Pass CoD Warzone, który w podstawowej wersji kosztuje 1 000 COD Points. Jest także możliwość zakupu Battle Pass Bundle za 2 400 COD Points i natychmiast odblokować 20 poziomów Przepustki Bojowej. Odblokowywanie kolejnych nagród postępuje automatycznie poprzez zdobywanie punktów doświadczenia. Jeśli chcesz jak najszybciej wylevelować Przepustkę Bojową w grze Call of Duty Warzone, zapraszamy do rozdziału o zdobywaniu punktów doświadczenia, który znajdziesz w niniejszym poradniku.

Czy warto kupić Przepustkę Bojową w grze Warzone?

Jeśli zdobywanie przedmiotów kosmetycznych w grze Call of Duty Warzone jest dla Ciebie ważne i będziesz mieć wystarczająco dużo czasu, aby wylevelować Przepustkę Bojową do maksimum to zakup jest tego wart. Warto tutaj zaznaczyć fakt, że po zdobyciu wszystkich nagród z przepustki bojowej w CoD Warzone, Gracz otrzyma 1 300 COD Points, a to oznacza, że kolejną Przepustkę Bojową będzie mógł kupić całkowicie za darmo!

Call of Duty Warzone free gift pack

Bez względu na to, czy grasz w darmową wersję Call of Duty Warzone, czy posiadasz podstawową wersję gry Modern Warfare, możesz otrzymać specjalny prezent - free gift pack. Ten specjalnie przygotowany prezent dostępny jest w sklepie wewnątrz gry.

Jeśli otrzymasz free bundle w grze Call of Duty Warzone, odpowiednia informacja zostanie wyświetlona w lobby gry, zaraz pod zakładką store - Warzone: Sklep - COD Points, przepustka bojowa, free gift pack - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Jeśli otrzymasz free bundle w grze Call of Duty Warzone, odpowiednia informacja zostanie wyświetlona w lobby gry, zaraz pod zakładką "store". Aby zobaczysz, co wchodzi w skład darmowego pakietu trzeba wejść do sklepu i zjechać na sam dół listy. Każdy darmowy pakiet jest inny, a w środku zazwyczaj znajdują się przedmioty kosmetyczne i/lub specjalne żetony dzięki którym będziesz zdobywać więcej punktów doświadczenia przez określony czas.

Jak odebrać free gift pack w Call of Duty Warzone?

Odebranie darmowego pakietu w grze Warzone jest niezwykle proste. W pierwszej kolejności należy włączyć grę CoD Warzone, a następnie przejść do zakładki "store". Tutaj trzeba zjechać na sam dół, aż do sekcji "just for you" i odszukać darmowy pakiet oznaczony jako "gift pack".

Po wejściu w określony pakiet zobaczysz jego zawartość - Warzone: Sklep - COD Points, przepustka bojowa, free gift pack - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Po wejściu w określony pakiet zobaczysz jego zawartość. Na powyższym obrazku można zauważyć, że w skład free bundle wchodzi jeden spray, jedna karta oraz emblemat. Aby odebrać gift pack wystarczy kliknąć przycisk "claim bundle", a wszystkie przedmioty zostaną automatycznie dodane do Twojej kolekcji.