Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Zasady pojedynku - kolejka, dogrywka, zwycięstwo CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 12 marca 2021

Gułag w grze Call of Duty Warzone to niebezpieczne miejsce z wielu powodów. Po pierwsze, trafiasz tam zupełnie bezbronny ze świadomością, że zaraz będziesz musiał stoczyć pojedynek na śmierć i życie. Po drugie, zostajesz sparowany z losowym przeciwnikiem, więc możesz trafić na naprawdę mocnego zawodnika. Po trzecie, nigdy nie wiesz jaką bronią przyjdzie Ci walczyć.

Kolejka obowiązuje

Jeśli w Gułagu znajduje się więcej zawodników, będziesz musiał poczekać na swoją kolej. W tym czasie możesz oglądać zmagania innych Graczy i np. dla rozrywki rzucać w nich kamieniami. W ramach spożytkowania wolnego czasu możesz także stoczyć pojedynek pięściarski z innym zawodnikiem.

Jeśli któryś z Twoich sojuszników trafił do Gułagu razem z Tobą, warto pomóc mu nieco w osiągnięciu zwycięstwa - Warzone: Zasady pojedynku - kolejka, dogrywka, zwycięstwo - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Jeśli któryś z Twoich sojuszników trafił do Gułagu razem z Tobą, warto pomóc mu nieco w osiągnięciu zwycięstwa. Stojąc na balkonie i obserwując przebieg pojedynku, możesz dawać sojusznikowi wskazówki na czacie głosowym i odkrywać przed nim pozycję wroga. Może nie jest to zbyt fair play, ale chodzi o dobro drużyny!

UWAGA! W przypadku gdy sam przebywasz w Gułagu i przez dłuższy czas nikt inny się tam nie pojawi, automatycznie zostajesz przywrócony do gry.

Runda pierwsza

Gdy przyjdzie Twoja kolej, zostaniesz automatycznie przeniesiony na arenę, która wygląda jak zdewastowana łaźnia. Z prawej strony ekranu wyświetli się zestaw wyposażenia, z którego możesz korzystać w trakcie walki. Zwróć uwagę na to, że na czerwono zaznaczono obrys przeciwnika, który zdradza jego pozycję. Gdy odliczanie zostanie zakończone, rozpocznie się walka.

Dobór uzbrojenia w Gułagu jest całkowicie losowy, więc możesz trafić na różny typ broni - strzelba, pistolet ręczny lub karabin - Warzone: Zasady pojedynku - kolejka, dogrywka, zwycięstwo - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Dobór uzbrojenia w Gułagu jest całkowicie losowy, więc możesz trafić na różny typ broni - strzelba, pistolet ręczny lub karabin. Do dyspozycji masz także dodatkowe wyposażenie taktyczne jak miny i granaty. Warto wykorzystać wszystkie dostępne środki, aby wywalczyć sobie drogę do zwycięstwa. Jeśli któremuś z zawodników uda się wykończyć przeciwnika w określonym czasie - walka dobiegnie końca. W innym przypadku będzie potrzebna dogrywka.

Dogrywka

Jeśli walka w Gułagu nie zakończy się w pierwszej rundzie, zwycięzca zostanie wyłoniony w trakcie dogrywki. Dogrywka została zorganizowana w taki sposób, że zmusza Graczy do udania się na sam środek areny.

W trakcie dogrywki celem Graczy jest wyeliminowanie przeciwnika lub utrzymanie punktu oznaczonego flagą - Warzone: Zasady pojedynku - kolejka, dogrywka, zwycięstwo - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

W trakcie dogrywki celem Graczy jest wyeliminowanie przeciwnika lub utrzymanie punktu oznaczonego flagą. Jeśli uda Ci się zostać na wyznaczonym terenie dostatecznie długo - wygrywasz. Warto tutaj zaznaczyć fakt, że aby przejąć oznaczony punkt, należy znajdować się dokładnie w samym centrum areny - wyjście np. za ściankę widoczną na powyższym obrazku skutkuje przerwaniem procesu przejmowania punktu.

Zwycięzca jest tylko jeden

Z walki w Gułagu może wyjść tylko jeden zawodnik i bez różnicy jest fakt, w jaki sposób swój cel osiągnie. Najszybszym sposobem na wygraną jest sprawna eliminacja wroga przy pomocy dostępnej broni lub granatu. Niekiedy jednak pojedynek przeciągnie się i konieczna będzie dogrywka.

Po wygranej otrzymasz informację, że kolejnej drugiej szansy już nie będzie - warto to zapamiętać - Warzone: Zasady pojedynku - kolejka, dogrywka, zwycięstwo - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Po wygranej otrzymasz informację, że kolejnej "drugiej szansy" już nie będzie - warto to zapamiętać. W Call of Duty Warzone do Gułagu można trafić tylko jeden raz przez cały czas trwania danej rozgrywki. Jeśli po powrocie na mapę Verdansk zostaniesz zlikwidowany po raz drugi, będziesz musiał zdać się na kolegów z drużyny.