Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Nintendo Switch - poradnik do konsoli

SPIS TREŚCI

Czy Nintendo Switch posiada kamerę i aparat fotograficzny? Switch poradnik, najlepsze porady

Ostatnia aktualizacja: 18 lutego 2020

Kolejnym pytaniem, które często przewija się podczas rozmów o Nintendo Switch brzmi - czy w konsoli jest kamera lub aparat fotograficzny? Czy można robić zdjęcia z pomocą konsoli? Poniższy rozdział poradnika odpowiada na te zagadnienia.

Odpowiedź brzmi nie - Nintendo Switch nie posiada ani użytkowej kamery, ani aparatu fotograficznego - Czy Nintendo Switch posiada kamerę i aparat fotograficzny? - Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Odpowiedź brzmi nie - Nintendo Switch nie posiada ani użytkowej kamery, ani aparatu fotograficznego. Nie możemy z jej pomocą robić zdjęć lub kręcić filmów. Konsola oferuje tylko robienie zrzutów ekranu i nagrywanie filmów z rozgrywki. W żaden sposób nie możesz więc użyć kamery, jak to ma miejsce w telefonach. To niefortunne, szczególnie jak często korzystamy z konsoli Switch i dużo podróżujemy.

W niektórych grach jak 1-2 Switch, Nintendo Switch używa wbudowanej kamery, ale jest to służy to głównie rozgrywce i manualnie nie możemy z niej skorzystać. Niewykluczone, że w przyszłości pojawi się specjalny gadżet umożlwiający robienie zdjęć, jednak na chwilę obecną jest to absolutnie niemożliwe.