Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Nintendo Switch - poradnik do konsoli

SPIS TREŚCI

Jak ładować konsolę Nintendo Switch? Switch poradnik, najlepsze porady

Ta strona poradnika Nintendo Switch zawiera opis jak ładować konsolę Nintendo. Dowiesz się tutaj, jak ładować konsolę Switch.

Nintendo Switch można ładować na kilka sposobów - Jak ładować konsolę Nintendo Switch? - Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Nintendo Switch można ładować na kilka sposobów. Po pierwsze, warto zauważyć, że ładować można konsolę (wyświetlacz) i oba Joy-Cony. Każde z tych urządzeń ma oddzielną baterię, która ulec może rozładowaniu. Gdy ładujemy konsolę z pomocą ładowarki, ładujemy jednocześnie konsolę i Joy-Cony (gdy są wpięte w konsolę).

Konsolę można również podpiąć do stacji dokującej, która podpięta jest do prądu i telewizora. Dzięki temu, konsola cały czas się ładuje - jednak musimy pamiętać, że podczas gry nasze Joy-Cony mogą się rozładować. Wtedy konieczne będzie podpięcie kontrolerów do konsoli, by się naładowały, lub zakupić oddzielne akcesoria, które np. ładują 4 pady w tym samym momencie.

Nie da się ukryć, że klasyczna bateria konsoli Switch nie należy do najbardziej pojemnych. Jeśli planujemy grać w trybie przenośnym, warto zainwestować w power bank lub dodatkowe akcesoria do Switch, w tym nakładkę z baterią, by przedłużyć czas użytkowania konsoli.