Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Nintendo Switch - poradnik do konsoli

SPIS TREŚCI

Jak ładować konsolę Nintendo Switch? Switch poradnik, najlepsze porady

Ostatnia aktualizacja: 17 grudnia 2020

Ta strona poradnika Nintendo Switch zawiera opis jak ładować konsolę Nintendo. Dowiesz się tutaj, jak ładować konsolę Switch.

Nintendo Switch można ładować na kilka sposobów - Jak ładować konsolę Nintendo Switch? - Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Nintendo Switch można ładować na kilka sposobów. Po pierwsze, warto zauważyć, że ładować można konsolę (wyświetlacz) i oba Joy-Cony. Każde z tych urządzeń ma oddzielną baterię, która ulec może rozładowaniu. Gdy ładujemy konsolę z pomocą ładowarki, ładujemy jednocześnie konsolę i Joy-Cony (gdy są wpięte w konsolę).

Konsolę można również podpiąć do stacji dokującej, która podpięta jest do prądu i telewizora. Dzięki temu, konsola cały czas się ładuje - jednak musimy pamiętać, że podczas gry nasze Joy-Cony mogą się rozładować. Wtedy konieczne będzie podpięcie kontrolerów do konsoli, by się naładowały, lub zakupić oddzielne akcesoria, które np. ładują 4 pady w tym samym momencie.

Nie da się ukryć, że klasyczna bateria konsoli Switch nie należy do najbardziej pojemnych. Jeśli planujemy grać w trybie przenośnym, warto zainwestować w power bank lub dodatkowe akcesoria do Switch, w tym nakładkę z baterią, by przedłużyć czas użytkowania konsoli.