Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Nintendo Switch - poradnik do konsoli

SPIS TREŚCI

Akcesoria do Nintendo Switch Switch poradnik, najlepsze porady

Ostatnia aktualizacja: 17 grudnia 2020

W tym rozdziale poradnika do konsoli Nintendo Switch odnajdziesz porady, jakie akcesoria warto dokupić do konsoli.

1 - Akcesoria do Nintendo Switch - Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Jakie akcesoria warto dokupić?

  1. Switch Controller - choć można grać z pomocą Joy-Conów, lepiej zostawić tę opcję, gdy gramy w większą ilość osób i po prostu potrzebujemy więcej padów. Warto zakupić dodatkowy Controller, by przyjemniej grać, gdy konsola podpięta jest pod TV.
  2. Tempered Glass Screen Protector - Warto zakupić szybkę ochraniającą na wyświetlacz Switch, szczególnie wtedy, gdy często podróżujemy i przebywamy na zewnątrz.
  3. Etui / Futerał - Jeśli podróżujemy, koniecznie trzeba zakupić specjalne etui, czy futerał dla Switcha. Na rynku jest dostępnych mnóstwo różnych modeli, więc wiele zależy od naszych indywidualnych preferencji.
  4. Switch Memory Card - Konsola oferuje tylko 32GB wbudowanej pamięci, co jest bardzo małą ilością miejsca. Koniecznie trzeba zaopatrzyć się w kartę SD z 128gb, czy 256gb.
  5. Grip - Trzymanie konsoli Nintendo Switch w trybie przenośnym niekoniecznie może być komfortowe, szczególnie dla osób o dużych dłoniach. Rozważ zakup dodatkowej nakładki na konsolę, by wygodniej trzymać ją w dłoniach.
  6. Nakładkę na baterię - jeśli dużo podróżujesz i grasz mobilnie, warto dokupić specjalny Charging Case, która po nałożeniu na konsolę zwiększa pojemność baterii, za cenę większej wagi i objętości konsoli.
  7. Joy-Con Wheel - jeśli grasz w gry wyścigowe, takie jak Mario Kart, czy Crash Team Racing, to koniecznie kup nakładki na Joy-Cony, dają dużo frajdy w grze!
  8. Stacje dokujące, ładowarki - jest dużo akcesoriów, które np. oferują mniejszą stacje dokującą, ładowarkę na 4 pady itp. Te akcesoria są również przydatne, szczególnie jak regularnie gramy w Switcha w wiele osób.