Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Nintendo Switch - poradnik do konsoli

SPIS TREŚCI

Jaką grę wybrać w zestawie Nintendo Switch Omówienie popularnych zestawów? Switch poradnik, najlepsze porady

Ostatnia aktualizacja: 17 grudnia 2020

Przy zakupie Nintendo Switch dochodzi kolejna kwestia - jaki zestaw, wraz z jaką grą wybrać? Poniższa strona naszego kompendium o konsoli Switch podpowiada, jaki wybór dokonać i która gra może być najlepszym wyborem.

Oto kilka najpopularniejszych zestawów - Jaką grę wybrać w zestawie Nintendo Switch Omówienie popularnych zestawów? - Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Jaki zestaw z grą warto kupić?

Oto kilka najpopularniejszych zestawów:

  1. Konsola Nintendo Switch wraz z grą Mario Kart 8 - Świetny zestaw, jeśli planujemy grać z innymi. Mario Kart 8 oferuje doskonałą rozrywkę dla większego grona, szczególnie jak zakupimy specjalne nakładki na pady w kształcie kierownicy. Gra ma niski poziom wejścia i grać w Mario Kart 8 mogą również najmłodsi.
  2. Konsola Nintendo Switch z dodatkiem gry Super Mario Odyssey - najnowsza odsłona Mario to genialna platformówka 3D, która oferuje mnóstwo zabawy dla każdego. Dla wielu, jest to jedna z najlepszych gier z serii - tytuł oferuje wiele unikalnych poziomów, różnorodność zabawy i ciekawe walki z bossami. Przy tej grze będzie się świetnie bawił zarówno starszy odbiorca, jak i początkujący gracz.
  3. Nintendo Switch z Labo - Dzięki zestawom Nintendo Labo, każdy użytkownik, w dowolnym wieku może zamienić modularne kartony - zaprojektowane specjalnie, aby współpracować z konsolą Nintendo Switch i kontrolerami Joy-Con - w specjalne kreacje nazywane Toy-Con. To dobra opcja szczególnie dla najmłodszych, którzy świetnie się bawią, konstruując nowe twory.
  4. Nintendo Switch z grą The Legend of Zelda Breath of the Wild - Ten zestaw z kolei jest idealny dla wymagającego gracza, którzy pragnie zagrać w flagowy tytuł Nintendo Switch. Najnowsza Zelda jest uznawana za jedną z najlepszych gier obecnej generacji konsol - to wspaniała, często wymagająca przygoda, którą doceni każdy fan gier wideo.
  5. Nintendo Switch Lite z Pokemon Shield lub Pokemon Sword - Jeśli pragniesz cofnąć się w czasie i ponownie grać w Pokemony, najlepiej w wersji przenośnej - ten zestaw jest dla ciebie. Najnowsze pokemony, mimo krytyki są wciąż solidną pozycją, która wręcz mocno przypomina wcześniejsze gry z serii. Wielu młodych gracz ucieszy się z takiego zestawu!
  6. Nintendo Switch i Pokemon Let's Go Eevee i Let's Go Pikachu - jeśli nie jesteśmy przekonani co do nowych pokemonów, z powodzeniem można sięgnąć po odświeżoną wersję starszych pokemonów. Znajdziemy w nich klasyczne stworki i stary, dobrze znany schemat rozgrywki.
  7. Nintendo Switch i Super Smash Bros Ultimate - To kolejny z zestawów, który zdecydowanie warto rozważyć, jeśli planujemy grać ze znajomymi. Najnowszy Super Smash Bros jest gigantyczną grą, która oferuje bardzo dużo zawartości dla każdego. Jedna z najlepszych gier na Nintendo Switch.

Oczywiście, warto również przed zakupem sprawdzić recenzje gry, obejrzeć kilka filmów z rozgrywki lub poszukać opinii w Internecie.