Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

The Elder Scrolls Blades - poradnik do gry

The Elder Scrolls Blades - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jak zdobyć skrzynie (cykle) w TES Blaades? The Elder Scrolls Blades poradnik, wskazówki

W tym rozdziale opisaliśmy zdobywanie skrzyń i złożony system cyklu ich przyznawania w nagrodę za wykonywanie misji pobocznych. Znajomość cyklu pozwala przewidywać, jakiego rodzaju skrzynie otrzymamy za kolejne misje tego typu.

Istnieje kilka sposobów na zdobywanie skrzyń. Niektóre z nich otrzymamy za zaliczanie misji wątku głównego, pokonywanie kolejnych pięter trybu Abyss oraz wykonywanie misji pobocznych. Można też nabywać je w sklepie za kryształy, czyli walutę mikrotransakcji. I tak, podczas gdy misje wątku głównego czy piętra Abyss mają z góry określone rodzaje skrzyń w ramach nagród, to generowane losowo misje poboczne każdorazowo nagradzają nas losową skrzynią... a przynajmniej twórcy chcą, byśmy tak myśleli.

W rzeczywistości po ukończeniu misji pobocznej dostajemy następną skrzynię z niewidocznej dla gracza listy liczącej 500 pozycji - Jak zdobyć skrzynie (cykle) w TES Blaades? - The Elder Scrolls Blades - poradnik do gry

W rzeczywistości po ukończeniu misji pobocznej dostajemy następną skrzynię z niewidocznej dla gracza listy liczącej 500 pozycji. Na liście tej z góry ustalono kolejność rodzajów przyznawanych nam skrzyń i choć wymaga to nieco roboty, warto prowadzić dzienniczek rodzajów ostatnio zdobytych skrzyń. Mając ciąg 4-5 skrzyń, możemy oszacować, w którym miejscu listy jesteśmy.

Po co to robić? By wiedzieć, kiedy spośród drewnianych i srebrnych skrzyń wyłoni się złota (38 przypadki z 500), a nawet starsza (2 przypadki z 500). Do tego należy pamiętać, że śmierć lub wyjście w trakcie trwania misji nie zalicza się do cyklu. A dziennie można wykonać maksymalnie 100 misji pobocznych.