Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

The Elder Scrolls Blades - poradnik do gry

The Elder Scrolls Blades - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Tworzenie i ulepszanie ekwipunku w The Elder Scrolls Blades The Elder Scrolls Blades poradnik, wskazówki

Po wybudowaniu pracowni kowala (Smithy) w mieście, bohater zyskuje dostęp nie tylko do napraw i handlu sprzętem, ale również do wytwarzania nowych elementów ekwipunku oraz ulepszania go. Pracownię kowala można przy tym ulepszać (co ma wpływ na losowe przedmioty w otwieranych skrzyniach!), dzięki czemu będziemy mogli stworzyć rzeczy z lepszego materiału i ulepszyć te posiadane w jeszcze wyższym stopniu.

Obie te czynności wymagają nakładu pieniędzy oraz surowców, a także czasu, który waha się od kilkudziesięciu sekund do nawet kilku godzin. W tym czasie nie możemy korzystać z usług kowala, toteż warto wybudować w mieście drugą pracownię, by nie odcinać się od możliwości naprawy czy sprzedaży przyniesionych łupów.

Trzeba tutaj zaznaczyć, że ulepszanie przedmiotu zwiększa jego bazowe statystyki (punkty obrażeń, bloku lub obrony oraz wytrzymałość), ale nie wartość bonusu, jaki posiada (np - Tworzenie i ulepszanie ekwipunku w The Elder Scrolls Blades - The Elder Scrolls Blades - poradnik do gry

Trzeba tutaj zaznaczyć, że ulepszanie przedmiotu zwiększa jego bazowe statystyki (punkty obrażeń, bloku lub obrony oraz wytrzymałość), ale nie wartość bonusu, jaki posiada (np. punkty odporności na wybrany rodzaj obrażeń czy przywrócone punkty zdrowia po zadaniu obrażeń).

Nie bój się też ulepszać przedmiotu jedynie o kilka poziomów, ponieważ wymagane surowca do kolejnych ulepszeń zostaną odpowiednio pomniejszone o te już wykorzystane. Dodatkowo warto zaopatrzyć się w perka Zaawansowane ulepszanie przedmiotów (Advanced Tempering), gdyż pozwala on jeszcze bardziej zwiększyć nasze możliwości w tym zakresie.

Nie należy jednak zapominać, że stale odnajdywane skrzynie mogą wyrzucić znacznie lepszy ekwipunek i wtedy wszystkie surowce i poświęcony czas na tworzenie i ulepszanie pójdzie na marne - Tworzenie i ulepszanie ekwipunku w The Elder Scrolls Blades - The Elder Scrolls Blades - poradnik do gry

Nie należy jednak zapominać, że stale odnajdywane skrzynie mogą wyrzucić znacznie lepszy ekwipunek i wtedy wszystkie surowce i poświęcony czas na tworzenie i ulepszanie pójdzie na marne. Trzeba więc podchodzić do tych możliwości na trzeźwo i nie inwestować w byle jaki przedmiot.