Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Apex Legends - poradnik do gry

Apex Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Strzelby w Apex Legends Apex Legends poradnik, porady

Strzelby w grze Apex Legends dzielą się na półautomatyczne lub automatyczne. Strzelby charakteryzują się ogromnym rozrzutem pocisków przez co skuteczne są jedynie na krótkim dystansie. Ze względu na małą szybkostrzelność, czasem będziesz mieć okazję do oddania zaledwie jednego strzału który może zdecydować o Twojej przyszłości w Królewskim Kanionie. Jeśli spudłujesz, przeciwnik będzie miał sporo czasu na oddanie kilku strzałów z broni maszynowej zanim Twoja strzelba będzie ponownie załadowana.

  1. W bliskim kontakcie celuj w górną część ciała, aby natychmiast zlikwidować cel.
  2. Na średnim dystansie staraj się celować w korpus, ale pamiętaj, że będziesz musiał wystrzelić kilkukrotnie zanim wykończysz przeciwnika.
  3. Zanim wystrzelisz, najpierw dobrze wyceluj.
  4. W walce na daleki dystans zmień broń na karabin lub pistolet.

Peacekeeper - najlepszy w swojej klasie

Pomimo tego, że w Apex Legends dostępna jest Legendarna strzelba (Mastiff Shotgun) to jej występowanie jest na tyle rzadkie, że to właśnie Peacekeeper powinien otrzymać miano najlepszej strzelby w grze - Strzelby w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Pomimo tego, że w Apex Legends dostępna jest Legendarna strzelba (Mastiff Shotgun) to jej występowanie jest na tyle rzadkie, że to właśnie Peacekeeper powinien otrzymać miano najlepszej strzelby w grze. Dzięki swojej celności, szybkostrzelności i możliwości zadawania ogromnych obrażeń, Peacekeeper jest śmiercionośną bronią w bliskim kontakcie. Peackeeper mieści 6 naboi w magazynku, a każdy z nich rozpyla się na 11 odrębnych pocisków. Każdy z tych pocisków wyrządza 10 obrażeń przy strzale w korpus i 15 przy trafieniu w głowę. Jak łatwo policzyć, oddając jeden strzał możesz wyrządzić maksymalnie 110 obrażeń w korpus i 165 przy strzale w głowę.

Odrzut broni Peacekeeper

Powyższy screen prezentuje rozrzut pocisków Peacekeepera - Strzelby w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Powyższy screen prezentuje rozrzut pocisków Peacekeeper'a. Ze względu na charakterystyczny kształt rozpylenia może zdarzyć się, że przy celowaniu w głowę nie wszystkie pociski trafią w cel. Jeśli chcesz wyrządzić możliwie jak największe obrażenia musisz celować w górną część ciała przeciwnika.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie