Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Apex Legends - poradnik do gry

Apex Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Lekkie karabiny maszynowe w Apex Legends Apex Legends poradnik, porady

W grze Apex Legends znajdziesz także lekkie karabiny maszynowe, które dobrze spisują się w walce na krótkim i średnim dystansie. W odróżnieniu od zwykłych pistoletów, ich maszynowe wersje są zdolne do szybkiego opróżniania magazynka jednak musisz wtedy korygować ustawienie celownika, aby zniwelować rozrzut pocisków. Co więcej, lekkie karabiny maszynowe mogą być skuteczne w walce na daleki dystans jednak wyłącznie wtedy, gdy strzelasz pojedynczymi pociskami.

 1. W bliskim kontakcie strzelaj nieprzerwaną serią w górną część ciała.
 2. W walce na średnim dystansie strzelaj korzystając z techniki pestkowania lub krótkimi seriami, celując w głowę.
 3. Nie przeładowuj broni po oddaniu zaledwie kilku strzałów jeśli w pobliżu znajdują się kolejne cele do eliminacji.
 4. Jeżeli posiadana przez Ciebie broń charakteryzuje się długim czasem przeładowania, a musisz dokończyć eliminację celu, skorzystaj z broni pomocniczej, a maszynową przeładuj chwilę później w bezpiecznym miejscu.

M600 Spitfire - najlepszy w swojej klasie

M600 Spitfire należy do grupy lekkich karabinów maszynowych i charakteryzuje się dobrą celnością i wysoką szybkostrzelnością - Lekkie karabiny maszynowe w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

M600 Spitfire należy do grupy lekkich karabinów maszynowych i charakteryzuje się dobrą celnością i wysoką szybkostrzelnością. M600 Spitfire wykorzystuje ciężką amunicję i mieści 35 naboi w magazynku. Każdy celny strzał w korpus wyrządza 20 obrażeń, a strzał w głowę 40.

Rozrzut broni M600 Spitfire

Na powyższym obrazku zaprezentowano rozrzut pocisków dla broni M600 Spitfire ze średniego dystansu - Lekkie karabiny maszynowe w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Na powyższym obrazku zaprezentowano rozrzut pocisków dla broni M600 Spitfire ze średniego dystansu. Jak można zauważyć, rozprysk pocisków jest znaczny i pokręcony. Można stwierdzić, że broń osiąga stabilność po wystrzeleniu około 6 pocisków ponieważ kolejne 8 pocisków wystrzelono w skupisku. Następnie broń znosi nieco do góry i na lewo, a później odbija znacznie w prawą stronę i do góry. Przy strzelaniu z M600 Spitfire najlepiej jest opróżnić połowę magazynku (około 17 pocisków) przy jednoczesnym kontrowaniu odrzutu broni poprzez ściąganie myszki do dołu.

Modyfikacje broni M600 Spitfire

Do M600 Spitfire można dodać następujące modyfikacje:

 1. Mag - większa ilość naboi w magazynku przełoży się na wyrządzanie większej ilości obrażeń.
 2. Optic - dodatkowe celowniki zwiększą celność broni, szczególnie przy oddawaniu strzałów z dalekiego dystansu.
 3. Barrel - zmniejsza odrzut broni.
 4. Stock - uchwyt do broni poprawiający jej stabilność, a tym samym celność.

Devotion LMG

Devotion LMG to nowoczesny lekki karabin maszynowy wykorzystujący naboje energetyczne - Lekkie karabiny maszynowe w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Devotion LMG to nowoczesny lekki karabin maszynowy wykorzystujący naboje energetyczne. Devotion MLG mieści aż 44 naboje w magazynku co daje mu przewagę nad większością karabinów dostępnych w grze Apex Legends. Przy strzale w korpus wyrządzisz 17 obrażeń, a celując w głowę aż 34 obrażenia. Niestety, Devotion MLG to dość powolna broń na samym początku i minie chwila zanim się rozpędzi oraz posiada całkiem spory odrzut.

Rozrzut broni Devotion LMG

Na powyższym obrazku zaprezentowano rozrzut pocisków dla broni Devotion MLG ze średniego dystansu - Lekkie karabiny maszynowe w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Na powyższym obrazku zaprezentowano rozrzut pocisków dla broni Devotion MLG ze średniego dystansu. Jak można zauważyć, przy strzelaniu ogniem ciągłym broń ściąga znacznie do góry i nieco w lewą stronę, a następnie odbija na prawo. Strzelając z Devotion MLG kontruj odrzut poprzez ściąganie myszki w dół i nieco w prawą stronę.

Modyfikacje broni Devotion LMG

Devotion MLG można wzbogacić o następujące modyfikacje:

 1. Hop-Up - umożliwia zmianę trybu strzelania.
 2. Optic - dodatkowe celowniki zwiększą celność broni, szczególnie przy oddawaniu strzałów z dalekiego dystansu.
 3. Barrel - zmniejsza odrzut broni.
 4. Stock - uchwyt do broni poprawiający jej stabilność, a tym samym celność.