Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Apex Legends - poradnik do gry

Apex Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wraith - postacie w Apex Legends Apex Legends poradnik, porady

Wraith czyli Międzywymiarowa wojowniczka w Apex Legends. Jedna z najbardziej popularnych postaci; bohaterka o trudnych do opanowania, ale potężnych umiejętnościach. Nasze porady do Apex Legends pomogą Ci zrozumieć fenomen tej postaci.

Wraith zalicza się do grupy Legend atakujących - Wraith - postacie w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Wraith zalicza się do grupy Legend atakujących. Wraith jest niezwykle silną postacią ze względu na możliwość unikania otrzymywania obrażeń. Co więcej, Wraith ma możliwość korzystania ze specjalnych portali, które można wykorzystywać na wiele różnych sposobów. Jest to również jedna z najpopularniejszych postaci w Apex Legends, którą wybierają gracze.

Zdolność pasywna - Głosy z oddali

Zdolność pasywna Wraith jest w stanie ostrzegać ją przed nadchodzącym niebezpieczeństwem. Dobrze wsłuchuj się w głos z oddali, a unikniesz nieszczęścia.

Heirloom set dla Wraith

Wraith to pierwsza postać, która otrzymała dedykowany zestaw przedmiotów (tzw. Set). O tym, czym jest Heirloom oraz jak go zdobyć dowiesz się na osobnej stronie poradnika.

Zdolność taktyczna - Przez otchłań

Wraith w szybkim tempie przemieszcza się przez bezpieczną otchłań co pozwala jej na uniknięcie obrażeń - Wraith - postacie w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Wraith w szybkim tempie przemieszcza się przez bezpieczną otchłań co pozwala jej na uniknięcie obrażeń. Co bardzo istotne, w czasie przechodzenia przez otchłań nie będziesz w stanie strzelać.

Plan B

Zdolność taktyczna Wraith umożliwia jej szybkie wycofanie się z zagrożonego obszaru bez uszczerbku na zdrowiu. Zanim zaczniesz atak upewnij się, że umiejętność taktyczna Bohatera jest dostępna i że będziesz mógł jej użyć w razie niepowodzenia akcji.

Przez otchłań nie jest zdolnością ofensywną

Staraj się nie korzystać z tej zdolności, aby szturmować na pozycję wroga. W trakcie trwania zdolności taktycznej i tak nie możesz strzelać, a przeciwnik zestrzeli Cię w momencie, gdy tylko staniesz się wrażliwy na ataki i nie będziesz miał gdzie uciec.

Zdolność specjalna - Wrota wymiarów

Wraith rozstawia dwa portale, które łączą się ze sobą i tworzą ponadwymiarowy tunel - Wraith - postacie w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Wraith rozstawia dwa portale, które łączą się ze sobą i tworzą ponadwymiarowy tunel. Portale utrzymują się przez 60 sekund i mogą z nich skorzystać wszyscy członkowie drużyny. Przejście działa w obie strony.

Zasięg portali

Gdy tylko aktywujesz umiejętność specjalną Wraith i postawisz pierwszy portal, energia riftu zacznie się wyczerpywać - Wraith - postacie w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Gdy tylko aktywujesz umiejętność specjalną Wraith i postawisz pierwszy portal, energia riftu zacznie się wyczerpywać. Aktualny poziom energii możesz śledzić na ekranie, jak pokazano na powyższym obrazku. Gdy energia riftu dojdzie do 0%, drugi portal zostanie postawiony automatycznie. Co bardzo istotne, wyjście z tunelu możesz ustawić w dowolnym momencie poprzez użycie odpowiedniego przycisku. Jeśli chcesz postawić możliwie jak najdłuższy tunel, przed użyciem ultimate schowaj broń - będziesz wtedy szybciej biec.