Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Apex Legends - poradnik do gry

Apex Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pathfinder - postacie w Apex Legends Apex Legends poradnik, porady

Pathfinder to Zwiadowca frontowy, postać wspomagająca (support). Ciekawa, ale dość trudna do opanowania. Jego zdolność taktyczna pozwala na szybkie przemieszczenie się na mapie.

Ostatnia aktualizacja: 11 marca 2019

Pathfinder zalicza się do grupy Legend wspomagających - Pathfinder - postacie w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Pathfinder zalicza się do grupy Legend wspomagających. Jest jedyną postacią w Apex Legends, która ma możliwość skanowania pola walki i ustalenia następnej pozycji pierścienia. Co więcej, korzystając z działka linowego może stworzyć natychmiastowe przejście do trudno dostępnych miejsc.

Zdolność pasywna - Poufne informacje

Pathfinder jako jedyny ma możliwość skanowania specjalnych sygnalizatorów rozpoznawczych, które zdradzą całej drużynie następną pozycję pierścienia - Pathfinder - postacie w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Pathfinder jako jedyny ma możliwość skanowania specjalnych sygnalizatorów rozpoznawczych, które zdradzą całej drużynie następną pozycję pierścienia. Sygnalizatory rozpoznawcze znajdziesz na dachach budynków lub innych punktach wysokościowych.

Zaplanuj swoje ruchy wcześniej od innych

Gdy poznasz następną pozycję pierścienia (zielony okrąg na powyższej mapie), możecie szybciej zaplanować swoje ruchy - Pathfinder - postacie w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Gdy poznasz następną pozycję pierścienia (zielony okrąg na powyższej mapie), możecie szybciej zaplanować swoje ruchy. Zanim przeciwnicy zorientują się w sytuacji i zaczną przemieszczać się w stronę bezpiecznej strefy, możecie już tam na nich czekać.

Zdolność taktyczna - Lina z hakiem

Za pomocą liny z hakiem możesz w szybki i łatwy sposób dostać się do miejsca niedostępnego dla innych Graczy - Pathfinder - postacie w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Za pomocą liny z hakiem możesz w szybki i łatwy sposób dostać się do miejsca niedostępnego dla innych Graczy. Co ciekawe, lina z hakiem może zostać użyta także w walce do obezwładniania przeciwników!

Zasięg liny z hakiem

Aby jak najlepiej korzystać z tego gadżetu musisz nauczyć się efektywnego zasięgu wyrzutni liny. Pozwoli Ci to uniknąć sytuacji w której nie trafiasz liną z hakiem w cel przez co tracisz cenne sekundy.

Przyciąganie przeciwników

Linę z hakiem możesz użyć w trakcie walki w celu wciągnięcia przeciwnika w zasadzkę. Trafiony przeciwnik nie będzie w stanie poruszyć się aż do momentu w którym znajdzie się tuż obok Pathfinder'a. Z tak bliskiej odległości możesz wyrządzić przeciwnikowi ogromne szkody przy użyciu strzelby. Jest to doskonały sposób na pojedyncze eliminowanie celów.

Zdolność specjalna - Działo z linką

Pathfinder może wystrzelić linę zip z której będą mogli skorzystać wszyscy Gracze - Pathfinder - postacie w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Pathfinder może wystrzelić linę zip z której będą mogli skorzystać wszyscy Gracze. Warto pamiętać o tym, że działo z linką ma naprawdę daleki zasięg więc możesz w szybki i łatwy sposób stworzyć przejście na któryś z punktów wysokościowych.

Czas działania

Raz rozstawiona linka zip pozostaje w tym miejscu do końca rozgrywki. Nie da się jej w żaden sposób zniszczyć.