Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Apex Legends - poradnik do gry

Apex Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Lifeline - postacie w Apex Legends Apex Legends poradnik, porady

Lifeline to Medyk bojowy i jednocześnie prawdopodobnie pierwsza postać, z którą przyjdzie Ci mieć kontakt. Lifeline jest healerem, specjalizuje się we wsparciu drużyny, leczeniu jej i zaopatrywaniu w unikatowy ekwipunek.

Lifeline to jedyna postać wspomagająca w Apex Legends, która jest w stanie leczyć swoich sojuszników i w szybkim tempie postawić ich na nogi po obaleniu - Lifeline - postacie w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Lifeline to jedyna postać wspomagająca w Apex Legends, która jest w stanie leczyć swoich sojuszników i w szybkim tempie postawić ich na nogi po obaleniu. Co więcej, na późniejszym etapie rozgrywki, zdolność specjalna Lifeline zapewni całej drużynie uzbrojenie najlepszego poziomu! To niedoceniana postać, ale w sprawnych rękach potrafi przeważyć szale zwycięstwa drużyny.

Zdolność pasywna - Medyk bojowy

Zdolność pasywna Lifeline sprawia, że możesz szybciej opatrywać powalonych współtowarzyszy i korzystasz przy tym ze specjalnej tarczy ochronnej - Lifeline - postacie w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Zdolność pasywna Lifeline sprawia, że możesz szybciej opatrywać powalonych współtowarzyszy i korzystasz przy tym ze specjalnej tarczy ochronnej. Co więcej, możesz także używać przedmiotów leczniczych znacznie szybciej od innych.

Jak się ustawiać?

Pamiętaj, że tarcza ochronna aktywuje się na wprost twojego Bohatera. W trakcie podnoszenia sojusznika staraj się ustawić w taki sposób, aby osłonić się od strony z której padają strzały.

Zdolność taktyczna - Dron leczący D.O.C

Lifeline wzywa drona leczącego, który automatycznie zacznie przywracać brakujące zdrowie wszystkim sojusznikom, którzy znajdą się dostatecznie blisko urządzenia - Lifeline - postacie w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Lifeline wzywa drona leczącego, który automatycznie zacznie przywracać brakujące zdrowie wszystkim sojusznikom, którzy znajdą się dostatecznie blisko urządzenia.

Wsparcie podczas ataku

Jeśli któryś z Twoich sojuszników obrał pozycję strzelecką i stara się odeprzeć atak wroga, ustaw mu za plecami Drona, który na bieżąco będzie uzupełniał jego zdrowie.

Zdolność specjalna - Zrzut zaopatrzenia

Lifeline ma możliwość zorganizowania zrzutu kapsuły zaopatrzeniowej w której znajdziesz sprzęt wysokiej jakości - Lifeline - postacie w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Lifeline ma możliwość zorganizowania zrzutu kapsuły zaopatrzeniowej w której znajdziesz sprzęt wysokiej jakości. Wśród zapasów możesz znaleźć pancerz wyższego poziomu, phoenix kit, a nawet złote bronie!

Nie marnuj czasu

Specjalna zdolność Lifeline jest bardzo istotna w trakcie walki o przetrwanie dlatego nie ma co zwlekać z wezwaniem zapasów. Gdy tylko widzisz, że licznik Ultimate zaraz się zapełni, zwołaj członków drużyny, aby natychmiast z niej skorzystać.

Odpowiednie miejsce na zrzut

Do aktywacji zrzutu zaopatrzenia potrzebujesz odpowiednio dużo miejsca także zadbaj o odpowiednią przestrzeń - Lifeline - postacie w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Do aktywacji zrzutu zaopatrzenia potrzebujesz odpowiednio dużo miejsca także zadbaj o odpowiednią przestrzeń. Przykładowo, nie będziesz mógł wezwać zapasów stojąc pod budynkiem chyba, że zaznaczysz miejsce lądowania poza jego obrysem.