Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Apex Legends - poradnik do gry

Apex Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Bloodhound - postacie w Apex Legends Apex Legends poradnik, porady

Bloodhound to przedziwna postać w Apex Legends, która może świetnym wsparciem w czasie walki. Technologiczna tropicielka wykrywa bowiem przeciwników.

Bloodhound to bardzo wszechstronna bohaterka Apex Legends, której umiejętności przydadzą się w każdej drużynie - Bloodhound - postacie w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Bloodhound to bardzo wszechstronna bohaterka Apex Legends, której umiejętności przydadzą się w każdej drużynie. Możliwość znajdywania śladów przeciwników, śledzenie ich ruchów i zdolności widzenia przez ściany sprawia, że nikt nie będzie czuł się bezpiecznie.

Zdolność pasywna - Tropiciel

Dzięki swojej umiejętności pasywnej, Bloodhound jest w stanie dostrzec ślady pozostawione przez przeciwnika - Bloodhound - postacie w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Dzięki swojej umiejętności pasywnej, Bloodhound jest w stanie dostrzec ślady pozostawione przez przeciwnika. Jest to niezwykle przydatna umiejętność w trakcie zwiadu. Dzięki takiej informacji możecie szybko wytropić potencjalny cel i go wyeliminować.

Jakie ślady możesz znaleźć?

Za pomocą zdolności taktycznej Bloodhound, możesz otrzymać wiele cennych informacji, jak np - Bloodhound - postacie w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Za pomocą zdolności taktycznej Bloodhound, możesz otrzymać wiele cennych informacji, jak np. jak dawno temu przebiegał tutaj przeciwnik, czy używał jakichś medykamentów lub kiedy otwarto portal Wraith.

Zdolność taktyczna - Oko Wszechojca

Oko Wszechojca to umiejętność, która daje nie lada przewagę nad przeciwnikiem - Bloodhound - postacie w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Oko Wszechojca to umiejętność, która daje nie lada przewagę nad przeciwnikiem. Po aktywacji, ujawniasz na krótką chwilę pozycję wszystkich przeciwników, ukrytych pułapek i śladów na całym obszarze znajdującym się przed Graczem.

Oko Wszechojca działa przez ściany!

Przeciwnicy chowający się w pomieszczeniach, budynkach lub na transportowcach nie mogą czuć się bezpiecznie ponieważ Oko Wszechojca przechodzi przez ściany. Warto o tym pamiętać zanim zaczniecie sprawdzać któryś z budynków, szczególnie w późniejszym czasie rozgrywki.

Zdolność specjalna - Dziki łowca

Po aktywacji, na pewien czas wzmacniasz zmysły Bloodhound dzięki czemu zyskujesz bonus do prędkości poruszania się i jesteś w stanie podświetlać potencjalne ofiary - Bloodhound - postacie w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Po aktywacji, na pewien czas wzmacniasz zmysły Bloodhound dzięki czemu zyskujesz bonus do prędkości poruszania się i jesteś w stanie podświetlać potencjalne ofiary.

Poczekaj na odpowiedni moment

Zdolność specjalna Bloodhound sprawia, że łatwiej będzie Ci dogonić rannego i osłabionego przeciwnika, który stara się znaleźć bezpieczne miejsce na uzupełnienie poziomu zdrowia i pancerza.