Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Apex Legends - poradnik do gry

Apex Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Bangalore - postacie w Apex Legends Apex Legends poradnik, porady

Bangalore to Zawodowy Żołnierz - i w Apex Legends pełni funkcję DPS'a, czyli skupia się zadawaniu obrażeń i atakach. Poniżej znajdziecie porady, które pomogą grać Bangalore.

Bangalore zalicza się do Legend atakujących - Bangalore - postacie w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Bangalore zalicza się do Legend atakujących. Jej głównym zadaniem jest eliminowanie potencjalnych celów, ale ze względu na swoją zdolność taktyczną, Bangalore może być niezwykle przydatnym sojusznikiem w trakcie taktycznego odwrotu w Apex Legends.

Zdolność pasywna - szybsze tempo

Gdy Bangalore otrzyma obrażenia w trakcie sprintu, przez krótką chwilę zwiększy swoje tempo biegu. Przyśpieszenie jest naprawdę spore więc może sprawić, że przeciwnik spudłuje następnych kilka pocisków.

Zdolność taktyczna - Wyrzutnia dymu

Wyrzutnia dymu jest niezwykle przydatną bronią zarówno w ofensywie, jak i w defensywie - Bangalore - postacie w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Wyrzutnia dymu jest niezwykle przydatną bronią zarówno w ofensywie, jak i w defensywie. Wyrzutnia dymu wystrzeliwuje aż 3 pociski, które pokrywają dymem znaczną część terenu. Zasłona dymna utrzymuje się przez kilka sekund.

Zbieranie łupów i pomaganie sojusznikom

Ze względu na to, że wyrzutnia dymu pokrywa naprawdę spory obszar ciemną zasłoną, jest niezwykle przydatnym narzędziem do zamaskowania swoich ruchów. Gdy rozpylisz dym, możesz spokojnie zebrać przedmioty, które znajdują się na otwartym terenie lub uleczyć powalonego przeciwnika.

Taktyczny odwrót

Jeśli musicie ewakuować się z zagrożonego obszaru możesz rozpylić dym, który zakryje Twoją drużynę przed wzrokiem przeciwnika. Dzięki takiemu zagraniu przeciwnik nie będzie widział w którym kierunku się udacie więc ciężko będzie mu podjąć jakiekolwiek kroki bez poniesienia sporego ryzyka.

Zdolność specjalna - Piorun kulisty

Bangalore odbezpiecza pocisk sygnalizacyjny, którym może rzucić na dość sporą odległość - Bangalore - postacie w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Bangalore odbezpiecza pocisk sygnalizacyjny, którym może rzucić na dość sporą odległość. Podobnie jak w przypadku granatu Caustic'a, raca sygnalizacyjna leci po paraboli więc jeśli chcesz rzucić na dalsza odległość, musisz celować w górę. Po krótkiej chwili na zaznaczonym obszarze zacznie się bombardowanie. To jeden z efektowniejszych ultimate'ów w Apex Legends.

Wykurz wroga z jego kryjówki

Jeśli przeciwnik zauważy, że jego pozycja została oznaczona racą sygnalizacyjną na pewno nie będzie grzecznie czekał, aż zostanie zbombardowany. W takiej sytuacji przeciwnicy zaczynają uciekać i odsłaniają się na ataki z flanki.