Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Apex Legends - poradnik do gry

Apex Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Caustic - postacie w Apex Legends Apex Legends poradnik, porady

Caustic, czyli Toksyczny Myśliwy, to legenda, która swoim gazem Nox truje innych graczy w Apex Legends. Dowiedz się, jak grać Causticiem oraz jakie są jego mocne i słabe strony.

Caustic zalicza się do Legend defensywnych i nie wchodzi w skład Bohaterów podstawowych - Caustic - postacie w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Caustic zalicza się do Legend defensywnych i nie wchodzi w skład Bohaterów podstawowych. Oznacza to, że należy go odblokować w sklepie. W trakcie walki, Caustic wykorzystuje trujący gaz Nox, aby dezorientować wrogów i wyrządzać im dodatkowe obrażenia. Umiejętności Caustica mogą być wykorzystywane zarówno w ofensywie, jak i w defensywie.

Zdolność pasywna - Obraz Nox

Zdolność pasywa Caustica umożliwia mu widzenie wrogów w oparach gazu Nox - Caustic - postacie w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Zdolność pasywa Caustic'a umożliwia mu widzenie wrogów w oparach gazu Nox. Jest to niezwykle przydatna umiejętność, która umożliwi Ci szybką eliminację przeciwnika, który będzie całkowicie bezbronny wśród chmury toksycznych oparów.

Zdolność taktyczna - Pułapka gazowa Nox

Caustic może rozstawić lub rzucić pojemnikiem ze śmiertelnym gazem Nox, który można aktywować przy pomocy broni palnej - Caustic - postacie w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Caustic może rozstawić lub rzucić pojemnikiem ze śmiertelnym gazem Nox, który można aktywować przy pomocy broni palnej. Pułapka gazowa Nox aktywuje się także w momencie, gdy przeciwnik wejdzie w nią poprzez swoją nieuwagę. Jeśli rozstawisz wszystkie pułapki z gazem Nox musisz poczekać na ich uzupełnienie.

Aktywacja pułapek

Najszybszym i najskuteczniejszym sposobem na aktywację pułapki z gazem Nox jest oddanie w nią strzału w momencie, gdy przeciwnik znajdzie się w zasięgu. Wystarczy jeden pocisk, aby gaz zaczął się ulatniać.

Unieszkodliwianie pułapek gazowych Nox

Pozostawione przez Caustica pułapki gazowe NOX można w szybki i łatwy sposób rozbroić - Caustic - postacie w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Pozostawione przez Caustica pułapki gazowe NOX można w szybki i łatwy sposób rozbroić. Aby tego dokonać wystarczy strzelić w czerwoną podstawę pułapki, która została zaznaczona na powyższym obrazku.

Gaz w pomieszczeniu

Zostawiając pułapki z gazem w newralgicznych punktach wewnątrz budynków, jak np - Caustic - postacie w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Zostawiając pułapki z gazem w newralgicznych punktach wewnątrz budynków, jak np. przy drzwiach możesz zmusić przeciwnika do ich aktywacji. Jeśli nie będzie patrzył pod nogi może aktywować śmiertelną pułapkę.

Zbieranie pułapek

Jeżeli chcesz opuścić daną pozycję i nie czekać aż pułapki się odnowią, po prostu zabierz je ze sobą - Caustic - postacie w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Jeżeli chcesz opuścić daną pozycję i nie czekać aż pułapki się odnowią, po prostu zabierz je ze sobą. Podejdź do pułapki, wciśnij odpowiedni przycisk i gotowe.

Zasłona dymna

Pułapka z gazem Nox może być także przydatna w momencie, gdy musisz uleczyć powalonego sojusznika. Rozpyl gaz w pobliżu kolegi z teamu i stwórz w ten sposób zasłonę dymną.

Odwrót

Jeśli musicie ewakuować się z zagrożonej pozycji, rozmieść kilka pojemników z gazem i aktywuj je, aby stworzyć trującą chmurę poprzez którą przeciwnik nie będzie zdolny was dostrzec.