Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Apex Legends - poradnik do gry

Apex Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Heirloom - unikatowy set dla Wraith - Mikrotransakcje Apex Legends poradnik, porady

Jak zdobyć Heirloom, czyli rzadki set dla Wraith, jednej z najpopularniejszych bohaterek w Apex Legends? Na tej stronie poradnika objaśniamy, czym jest heirloom i jak go zdobyć.

Heirloom to specjalny, eksluzywny set dla Wraith w grze Apex Legends - Heirloom - unikatowy set dla Wraith - Mikrotransakcje - Apex Legends - poradnik do gry

Heirloom to specjalny, eksluzywny set dla Wraith w grze Apex Legends. Nie da się go kupić ani stworzyć. Jak więc zdobyć coś czego pozazdroszczą Ci wszyscy inni Gracze? Poniżej znajdziesz wszystkie istotne informacje na temat setu Hairloom dla Wraith.

Jak zdobyć Hairloom set?

Ekskluzywny set Hairloom może być zdobyty tylko i wyłącznie poprzez otwieranie Apex Packs. Jak można przeczytać na oficjalnej stronie gry:

"W Apex Legends aktualnie dostępny jest tylko jeden dodatkowy zestaw pamiątek, zawierający trzy przedmioty dla Wraith. Kiedy gracz otwiera pakiet Apex, <1% szans na otrzymanie zestawu pamiątek. Otrzymanie zestawu pamiątek nie wiąże się z usunięciem pakietu Apex z twojego ekwipunku. Zestawy pamiątek nie mogą być tworzone za pomocą metali rzemieślniczych. Żaden gracz nie może otworzyć więcej niż 500 pakietów Apex bez otrzymania zestawu pamiątek (dotyczy graczy, którzy nie mają jeszcze wszystkich dostępnych zestawów pamiątek). Jeśli gracz zbierze wszystkie dostępne zestawy pamiątek, nie będzie mógł otrzymać kolejnych do czasu, aż nowe zestawy nie zostaną dodane do gry."

Biorąc pod uwagę powyższą informację można stwierdzić, że zdobycie setu Hairloom dla Wraith wiąże się z wielkim szczęściem przy otwieraniu pakietów. W najgorszym możliwym wypadku set znajdzie się w 500 otwartym pakiecie Apex.

Co wchodzi w skład zestawu Hairloom?

Zestaw Hairloom to 3 specjalnie przygotowane przedmioty kosmetyczne dla Wraith. W skład zestawu Hairloom wchodzą następujące przedmioty:

  • Ekskluzywna poza na baner.
  • Ekskluzywny skin do broni (nóż).
  • Ekskluzywne Intro.