Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Apex Legends - poradnik do gry

Apex Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Runda 3 i 4 - końcówka meczu w Apex Legends Apex Legends poradnik, porady

W grze Apex Legends nie ma dokładnego czasu, w którym rozpoczyna się późny etap rozgrywki. Można przyjąć, że zaczyna się w momencie, w którym na Arenie pozostaje tylko kilka teamów, a zacieśniający się pierścień zmusza ich do walki na bardzo ograniczonym terenie. Niekiedy całą rozgrywka może zakończyć się już w 3 rundzie, ale czasem nieco się przedłuży.

Runda 3

Runda 3 niekiedy może być ostatnim etapem rozgrywki więc musisz się do niej solidnie przygotować. Runda trzecia trwa przez 3 minuty, a walka toczy się na bardzo ograniczonej przestrzeni. Pozostałe przy życiu zespoły nie wychylają się z ukrycia, czekają na ruch przeciwnika i przeczesują teren przy pomocy broni snajperskiej.

Trzeci etap zacieśniania się pierścienia

Na tym etapie pierścień zamyka się naprawdę szybko, a Gracze mają coraz mniej przestrzeni, aby swobodnie się poruszać - Runda 3 i 4 - końcówka meczu w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Na tym etapie pierścień zamyka się naprawdę szybko, a Gracze mają coraz mniej przestrzeni, aby swobodnie się poruszać. Jeżeli musisz w szybkim tempie przemieścić się do bezpiecznej strefy, rozejrzyj się czy w pobliżu nie ma lin zip lub wieży skoków, które ułatwią Ci to zadanie.

Runda 4

Runda 4 jest zazwyczaj ostatnim etapem zmagań w Królewskim Kanionie - Runda 3 i 4 - końcówka meczu w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Runda 4 jest zazwyczaj ostatnim etapem zmagań w Królewskim Kanionie. Drużyny, które dotarły do tego etapu są uzbrojone po zęby - dysponują bronią i pancerzem najwyższego poziomu oraz sporym zapasem amunicji i medykamentów.

Zajmij dobrą pozycję

Najlepszym sposobem na wygranie meczu jest zajęcie dobrej pozycji strzeleckiej z której Twoja drużyna będzie miała oko na cały obszar wąskiego pierścienia. Korzystając z broni z dobrym przybliżeniem możesz sprawnie przeczesywać teren w poszukiwaniu potencjalnego celu.