Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Apex Legends - poradnik do gry

Apex Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ekwipunek - plecaki w Apex Legends Apex Legends poradnik, porady

W trakcie rozgrywki w Apex Legends znajdziesz całą masę różnorakiego opancerzenia, uzbrojenia, gadżetów i medykamentów - Ekwipunek - plecaki w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

W trakcie rozgrywki w Apex Legends znajdziesz całą masę różnorakiego opancerzenia, uzbrojenia, gadżetów i medykamentów. Tak dużą ilość zapasów trzeba gdzieś magazynować, ale w Apex Legends masz na to określoną ilość miejsca dlatego musisz na bieżąco wymieniać sprzęt na lepszy.

Automatyczna selekcja uzbrojenia

W grze Apex Legends istnieje specjalny system automatycznej selekcji uzbrojenia, który od razu poinformuje Cię o tym, czy nowo znaleziony sprzęt jest lepszy od tego, który aktualnie posiadasz na wyposażeniu. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz tracić cennych sekund na porównywanie broni.

Jak zwiększyć pojemność ekwipunku?

Biorąc pod uwagę ilość znajdowanego ekwipunku i gadżetów na pewno będziesz cierpiał z powodu małej pojemności plecaka - Ekwipunek - plecaki w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Biorąc pod uwagę ilość znajdowanego ekwipunku i gadżetów na pewno będziesz cierpiał z powodu małej pojemności plecaka. Jeśli chcesz zwiększyć pojemność ekwipunku w grze Apex Legends musisz znaleźć specjalne rozszerzenia, które występują losowo na całej mapie Królewskiego Kanionu. Plecaki, podobnie jak inne przedmioty i bronie w grze, dzielą się na zwyczajne i rzadkie.