Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Apex Legends - poradnik do gry

Apex Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

System obrażeń w Apex Legends Apex Legends poradnik, porady

Podczas strzelania do przeciwnika w grze Apex Legends na Twoim ekranie będą wyskakiwać odpowiednie liczby reprezentujące ilość i rodzaj zadanych obrażeń - System obrażeń w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Podczas strzelania do przeciwnika w grze Apex Legends na Twoim ekranie będą wyskakiwać odpowiednie liczby reprezentujące ilość i rodzaj zadanych obrażeń. Poniżej znajdziesz informacje, jak je rozróżniać aby wiedzieć w którym momencie należy uważać, a kiedy kontynuować atak.

Obrażenia zbroi

Jeśli podczas strzelania w przeciwnika pojawiają się fioletowe liczby oznacza to, że przeciwnik posiada zbroję 3 poziomu. Niebieskie cyfry odpowiadają za zbroję 2 poziomu, a białe cyfry sygnalizują, że przeciwnik posiada pancerz 1 poziomu.

Podstawowe obrażenia

Podstawowe obrażenia oznaczone są czerwonymi liczbami. Kiedy tylko zauważysz, że zadajesz takie obrażenia oznacza to, że przeciwnik nie ma bądź właśnie stracił pancerz i łatwiej będzie go wyeliminować.

Headhshot (strzały w głowę)

Strzały w głowę to najskuteczniejszy sposób na szybkie wyeliminowanie przeciwnika jednak wymaga wiele precyzji i opanowania. Headshoty reprezentowane są poprzez żółte liczby.