Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Apex Legends - poradnik do gry

Apex Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Poruszanie się, ślizg, skoki i lina w Apex Legends Apex Legends poradnik, porady

Niniejszy rozdział poradnika zawiera wiele tipsów i porad związanych z grą Apex Legends. Opisano tutaj tak istotne rzeczy, jak skuteczne poruszanie się po Królewskiej Arenie, system strzelania, system obrażeń, ekwipunek oraz interface. Co więcej, Gracz będzie mógł zapoznać się z poradami na start oraz z tym, czego NIE należy robić w Apex Legends.

W trakcie rozgrywki w Apex Legends należy chwytać się wszystkich sztuczek, które umożliwią przetrwanie i pozwolą na wygranie meczu. Do fundamentalnych zasad przeżycia w Apex Legends na pewno można zaliczyć skuteczne posługiwanie się bronią, zarządzanie ekwipunkiem i poruszanie się po Królewskiej Kanionie.

Wślizg, sprint, liny i skoki

Sprawne poruszanie się po mapie Królewskiego Kanionu może przyczynić się do Twojej skuteczności w grze Apex Legends - Poruszanie się, ślizg, skoki i lina w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Sprawne poruszanie się po mapie Królewskiego Kanionu może przyczynić się do Twojej skuteczności w grze Apex Legends. Gdy przemieszczasz się z punktu do punktu warto wiedzieć jak zrobić to najszybciej i najefektywniej. W grze Apex Legends poza standardowymi opcjami sprintu i ślizgu, Gracze otrzymali możliwość korzystania z wież skoków i lin typu zip, aby jeszcze szybciej zmieniać swoją pozycję na mapie.

Sprint

Pozostawanie w ciągłym ruchu jest bardzo ważnym aspektem gry w Apex Legends. Wiadomo, że znacznie trudniej trafić w poruszający się w cel niż w ten, który stoi w miejscu. Aby zwiększyć swoje szanse na przeżycie na polu walki warto wykorzystywać sprint gdy musisz pokonać dużą odległość - szczególnie na otwartym terenie. Warto także pamiętać o tym, że po schowaniu broni biegnie się znacznie szybciej.

Ślizg

Ślizg jest niezwykle przydatną techniką w momencie, gdy chcesz szybko schować się przed ostrzałem - Poruszanie się, ślizg, skoki i lina w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Ślizg jest niezwykle przydatną techniką w momencie, gdy chcesz szybko schować się przed ostrzałem. Co więcej, przydaje się do szybkiego zjeżdżania z wszelkiego rodzaju wzniesień. Warto pamiętać o tym, że zanim użyjesz ślizgu musisz najpierw wziąć rozbieg.

Pokonywanie przeszkód terenowych

Twój Bohater jest także zdolny do pokonywania wszelkiego rodzaju przeszkód terenowych, jak np. ścianki lub niskie klify. Wystarczy tylko wziąć rozbieg, użyć skoku przed przeszkodą i poczekać aż wdrapiesz się na górę.

Wieże skoków

Na wieże w postaci czerwonych balonów możesz się łatwo wspiąć przy użyciu liny zip, a następnie zeskoczyć i ponownie aktywować plecak odrzutowy co pozwoli Ci na szybkie przemieszczanie się po mapie - Poruszanie się, ślizg, skoki i lina w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Na wieże w postaci czerwonych balonów możesz się łatwo wspiąć przy użyciu liny zip, a następnie zeskoczyć i ponownie aktywować plecak odrzutowy co pozwoli Ci na szybkie przemieszczanie się po mapie. Pamiętaj jednak, że droga na górę trochę trwa i będziesz w tym czasie odsłonięty na ataki ze strony drużyn przeciwnych.

Liny zip

Liny zip pozostawione przez Pathfindera są świetnym sposobem na szybkie przemieszczanie się po mapie - Poruszanie się, ślizg, skoki i lina w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Liny zip pozostawione przez Pathfinder'a są świetnym sposobem na szybkie przemieszczanie się po mapie. Co ciekawe, w trakcie jazdy po linie możesz szybko i łatwo przeskoczyć na kolejną, jeśli oczywiście będzie w zasięgu skoku. W trakcie ślizgu na linie zip masz też możliwość strzelania.