Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Apex Legends - poradnik do gry

Apex Legends - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Postacie na start w Apex Legends Apex Legends poradnik, porady

W grze APEX LEGENDS, przed rozpoczęciem rozgrywki, musisz wybrać swoją postać. Na samym początku najlepiej będzie jeśli przetestujesz dokładnie każdą wydaną przez twórców Legendę. Jednak na tej stronie poradnika opisaliśmy trzy postacie idealne na pierwsze godziny z grą.

Gibraltar

Zdolność pasywna - podczas celowania Bronia włączasz tarczę, która chroni cię przed atakami wrogów - Postacie na start w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Zdolność pasywna - podczas celowania Bronia włączasz tarczę, która chroni cię przed atakami wrogów.

Zdolność taktyczna - możliwość postawiania kopuły ochronnej, która ochroni ciebie oraz twoich sojuszników. Pamiętaj jednak, że zapobiega ona również strzelaniu z niej do przeciwników. Nie marnuj, więc amunicji.

Zdolność specjalna - skoncentrowany atak na oznaczoną pozycję.

Dla kogo jest ta postać?

  1. Ludzi chętnych do bitek, ale jednocześnie nie pragnących być w centrum uwagi - Gibraltar dzięki swoim zdolnością może zadawać solidne obrażenia, ale również musi skupiać się na ochronie swojej drużyny. Musisz, więc zawsze ich pilnować, nie oddalaj się od towarzyszy, bo mogą skończy bez ciebie marnie.
  2. Ludzi posiadających zdolności przywódcze - jako, że Gibraltar może stawiać kopuły ochronne często pilnuje go cała drużyna. To od niego zależy, więc gdzie się udadzą.

Lifeline

Zdolność pasywna - szybsze leczenie towarzyszy oraz większa regeneracja własnego zdrowia - Postacie na start w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Zdolność pasywna - szybsze leczenie towarzyszy oraz większa regeneracja własnego zdrowia.

Zdolność taktyczna - dron leczący, który pomoże towarzyszom znajdującym się w pobliżu.

Zdolność specjalna - zrzut zaopatrzenia, dzięki któremu cała drużyna stanie na nogi.

Dla kogo jest ta postać?

  1. Ludzi nie posiadających zdolności przywódczych - Lifeline to jednak medyk, nie będzie kierować zespołem. Musisz po prostu za nimi podążać i dbać o to, aby nie wpadli w tarapaty.
  2. Ludzi empatycznych, dbających o dobro innych - jako, że Lifeline to urodzony medyk zawsze musisz czuwać nad swoimi towarzyszami.
  3. Ludzi samodzielnych, nie lubiących prosić o pomoc - postać ta sama leczy się znacznie szybciej dlatego nie musi prosić innych o pomoc.

Pathfinder

Zdolność pasywna - możliwość skanowania sygnalizatorów - Postacie na start w Apex Legends - Apex Legends - poradnik do gry

Zdolność pasywna - możliwość skanowania sygnalizatorów.

Zdolność taktyczna - hak z liną ułatwiający szybkie poruszanie się po całej mapie. W ten sposób możesz też znacznie szybciej uciekac.

Zdolność specjalna - działko z liną, które umożliwi szybsze poruszanie się innych zawodników.

Dla kogo jest ta postać?

  1. Ludzi ceniących ruch - Pathfinder jest najbardziej dynamiczną postacią dostępną w grze, dzięki lince może wspinać się po budynkach i eksplorować teren z innej perspektywy.
  2. Wolnych strzelców - dzięki swojej umiejętności możesz poruszać się znacznie szybciej niż reszta twojej drużyny.
  3. Dla ludzi, którzy mimo wszystko mają miękkie serce - twoje działko z linką nieraz uratuje twoją drużynę. Staraj się ustawiać je w takich miejscach, aby ułatwić im podróżowanie za tobą.