Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Persona 5 - poradnik do gry

Persona 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

November | Opis przejścia | Persona 5 Poradnik Persona 5

Data

Najważniejsze wydarzenia w danym dniu

11/1

Dzień przeznacz na spotkanie z Shinya Oda (Tower Rank 7). Wieczór spędź z Sojiro Sakura (Dialogi: 1) B, 2) B - Hieorphant Rank 8), co zaowocuje otrzymaniem misji.

11/2

W pociągu poczytaj książkę "Call Me Chief". W klasie wybierz odpowiedź B (Knowledge +1). Popołudniu spotkaj się z Futaba na temat misji. Wieczór spędź z Sojiro (dialogi: 1) A, 2) B lub C - Hierophant Rank 9).

11/3

Dzień spędź z Shinya Oda (Kindness +3, dialogi: 1) B lub C, 2) C, 3) dowolna odpowiedź, 4) Dowolna - Tower Rank 8). Wieczór przeznacz na spotkanie z Yuuki Mishima.

11/4

W szkole wybierz odpowiedź C (Knowledge +1). Po zajęciach idź na Big Bang Burger challenge (Guts +3). Wieczorem idź do pracy do Shinjuku bar, a zdobędziesz nową misję.

11/5

W pociągu i później na zajęciach czytaj Call Me Chief (Kindness +3). Następnie udaj się do Jinbocho bookstore i zakup kolejną książkę - Reckless Casanova. Udaj się teraz na spotkanie z Futaba Sakura (w dialogach wybierz: B, A - Hermit Rank 6). Wieczorem udaj się na Big Bang Burger challenge (Guts +3).

11/6

Zgódź się na spotkanie z Haru, co zaowocuje prezentem. Wieczór przeznacz na spotkanie z Yuuki Mishima (Moon Rank 7).

11/7

Popołudnie spędź z Haru Okumura (dialogi kolejno: B/C, C, dowolna odpowiedź - Empress Rank 2). Wieczór spędź z Sojiro Sakura (Hierophant Rank 10).

11/8

W szkole wybierz odpowiedź A (Knowledge +1). Resztę dnia spędź z Haru Okumura (dialogi: 1) B lub C, 2) A, 3) dowolna odpowiedź - Empress Rank 3). Wieczór spędź z Munehisa Iwai (odpowiedzi: 1) B, 2) A lub B), a zdobędziesz nowa misję.

11/9

Czas na trochę zabawy, udaj się do Yongen-Jaya Second-hand Shop i zakup konsolę do gry "Hated Goemon" i telewizor. Następnie udaj się na spotkanie z Futaba Sakura (w dialogach wybieraj A lub B - Hermit Rank 7), a dostaniesz nową misję. Wieczór spędź z Yuuki Mishima (Moon Rank 8).

11/10

Dużo wydarzeń dzisiaj:

W pociągu czytaj książkę o Casanovie.

W szkole wybierz odpowiedź B (Knowledge +1).

Odczytaj wiadomość od Yuuki Mishima, co odblokuje misje,

Czas na Mementosy - ukończ wszystkie dostepne misje,

Wieczorem zadzwoń do Sadayo Kawakami,

A na sam koniec dnia poczytaj książkę o Casanovie.

11/11

W czasie wolnego czasu w szkole dokończ książkę o przygodach Casanovy. Następnie zakup nową książkę w Jinbocho bookstore - "Fast Reading". Udaj się następnie na spotkanie z Haru Okumura (w dialogach wybieraj: 1) A lub C, 2) A lub C, 3) dowolna, 4) C, 5) C - Empress Rank 4). Wieczorem czytaj kupioną dziś książkę.

11/12

W szkole poprawna odpowiedź to C (Knowledge +1),

Czas na skompletowanie książek, udaj się do Shibuya i Shinjuku bookstores i zakup wszystkie dostępne książki,

Idź na spotkanie z Shinya Oda (Kindness +3, odpowiedzi: 1) A, 2) B lub C, 3) A - Tower Rank 9),

Wieczór spędź z Yuuki Mishima (Moon Rank 9).

11/13

Na początek czeka cię wizyta w Niijima Palace. Najlepiej dotrzeć, aż do miejsca z dalszą blokadą. Wieczorem zadzwoń do Sadayo Kawakami i spędź czas z Munehisa Iwai (Proficiency +2, dialogi: 1) B, 2) B lub C - Hanged Man Rank 8)

11/14

W pociągu czytaj jedną z nowych książek - Chinese Sweets. Następnie powórt do Niijima Palace, postaraj się dotrzeć, aż do miejsca ze skarbami. Wieczorem zadzwoń do Sadayo Kawakami i spędź czas z Hifumi Togo (Knowledge +1, w dialogu wybierz C - Star Rank 8).

11/15

W klasie wybierz odpowiedź B (Knowledge +1). Następnie idź do Akihibara game shop i wykup wszystkie wideo gry. Udaj się potem na spotkanie z Shinya Oda (Kindness +3, Tower Rank 10). Wieczór spędź z Yuuki Mishima (Moon Rank 10).

11/16

W klasie poczytaj Tokyo Shrines. Następnie pograj w grę w Jongen-Jaya na korcie. Wieczór spędź z Hifumi Togo (niezależnie od odpowiedzi dostaniesz prezent).

11/17

W pociągu poczytaj książkę: "Fishpond Spotter". Następnie idź do klasy i wybierz odpowiedź B (Knowledge +1). Idź potem i spotkaj się z Futaba Sakura (dialogi: 1) A lub B, 2) A - Hermit Rank 8). Wieczorem poczytaj książkę "Flowerpedia".

11/18

W szkole wybierz odpowiedź B (Knowledge +1). Po zajęciach czeka cię spotkanie z drużyną. Wieczorem idź craftować przy stole, aż zdobędziesz Proficiency +3.

11/19

Twoim celem jest zdobyć serce Sae Niijima.

11/20

Przesłuchanie. Jest to bardzo ważna sekwencja, ponieważ ma wpływ na zdobycie tzw. True Endingu. Kluczowe są dwa wybory w kolejnych pytaniach w dialogu - 1) dowolna, 2) A lub B, 3) A. Upewnij się, że wybierzesz poprawnie!

11/21

Zwolnienie z aresztu.

11/22

Investigation!

11/23

Spotkanie z całą drużyną.

11/24

Czas na infiltrację Shido Palace.

11/25

Spotkaj się z Haru Okumura (dialogi: 1) B lub C, 2) C, 3) A lub C - Empress Rank 5). Teraz czeka cię bardzo dużo czytania:

Rozpocznij od czytania następujących książek: Musty Pages, Weekend Parks, Shitamachi Reborn, Nighlife Hotspots, Theme Park Escort, Yoncha Wanderer

Na samym końcu przeczytaj książkę "Museum of Stars".

11/26

Dzień spędź z Futaba Sakura (Dialogi: 1) A, 2) B, 3) A lub B, 4) Platonic/Romantic -Hermit Rank 9). Wieczór spędź z Munehisa Iwai (w pierwszym dialogu wybierz A lub B).

11/27

Spędź czas z Futaba Sakura (Hermit Rank 10). Wieczorem z kolei spotkaj się z Munehisa Iwai (odpowiedzi 1) C, 2-5 dowolna, 6) A lub C - Hanged Man Rank 9).

11/28

Czekają cię dziś dwa spotkania:

Na początek spotkaj się z Haru Okamura (dialogi: 1) A lub C, 2) A, 3) B lub C, 4) dowolna, 5) B - Empress Rank 6),

Wieczorem spotkaj się z Hifumi Togo (dialogi 1) A, 2) C, 3) B, 4) Romantic/Platonic - Star Rank 9).

11/29

Dzień spędź z Haru Okamura (dialogi: 1) dowolna, 2) C, 3) dowolna, 4) dowolna - Empress Rank 7). Wieczorem zagraj w grę: "Star Forneus", wczytuj grę, aż zdobędziesz (Guts +2).

11/30

W dzień graj w Star Forneus, tak by zdobyć +2 Guts. Następnie idź spotkaj się z Hifumi Togo (w 1 dialogu wybierz C).