Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pokemon GO - poradnik do gry

Pokemon GO - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pokemon GO: Konkretne wersje ewolucji Eevee - jak zdobyć? Espeon, Umbreon, Flareon, Vaporeon i Jolteon.

Jak zdobyć konkretne wersje ewolucji Eevee?

Dla osób zaznajomionych z innymi grami z serii Pokemon, a także serialem animowanym wiadome jest, iż Eevee posiada kilka różnorakich ewolucji, a w Pokemon GO dostępne są obecnie trzy z nich - Jolteon, Vaporeon i Flareon - Pokemon GO: Konkretne wersje ewolucji Eevee - jak zdobyć? - Pokemon GO - poradnik do gry

Dla osób zaznajomionych z innymi grami z serii Pokemon, a także serialem animowanym wiadome jest, iż Eevee posiada kilka różnorakich ewolucji, a w Pokemon GO dostępne są obecnie trzy z nich - Jolteon, Vaporeon i Flareon. Normalnie, by zdobyć którąś z ewolucji trzeba liczyć na szczęście - wywołanie przemiany stwora da ci jedną z trzech możliwych wersji. Da się jednak temu bardzo prosto zaradzić.

By otrzymać konkretną, interesującą nas wersję, wystarczy zmienić (przed wywołaniem ewolucji rzecz jasna) imię swojego pupila na jedno z trzech unikalnych, a ewolucja obierze określony przebieg. By zmienić imię Pokemona, wybierz go z listy dostępnych Pokemonów, a następnie kliknij na ikonkę ołówka znajdującą się na prawo od nazwy stwora. Imiona wyglądają następująco:

  • Sparky - Eevee ewoluuje do postaci Jolteon
  • Rainer - Eevee ewoluuje do postaci Vaporeon
  • Pyro - Eevee ewoluuje do postaci Flareon
  • Sakura - ewolucja do postaci Espeon
  • Tamao - ewolucja do postaci Umbreon

Po ewolucji można rzecz jasna zmienić imię Pokemona na dowolne.

Uwaga - z całym sposobem powiązany jest (prawdopodobnie) bug, który nie pozwala na wykonanie metody dwa razy z rzędu. Próbując, na przykład, ewoluować 2 razy Eevee o imieniu Rainer, otrzymasz Vaporeona za pierwszym razem, a drugie podejście zakończy się losowym stworem z puli 3 dostępnych ewolucji. Niektórzy gracze donoszą także, iż da się to obejść nie robiąc dwóch tych samych ewolucji pod rząd - czyli np. ewoluując najpierw Eevee o imieniu Sparky, a po nim Rainera - jednak są to póki co niepotwierdzone plotki.