Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pokemon GO - poradnik do gry

Pokemon GO - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pokemon GO: Porady dla zaawansowanych poradnik Pokemon GO

1. Maksymalny poziom trenera, jaki jest w stanie osiągnąć gracz, to 40. Jednakże, osiągnięcie go wymagać będzie naprawdę sporej ilości czasu, gdyż wymaga aż 5,000,000 punktów doświadczenia.

2. Pokemony łapane na mapie mogą mieć maksymalnie 30 poziom. Oznacza to, iż na 30 poziomie doświadczenia spotkasz Pokemony o takim samym CP jak wtedy, gdy będziesz na, na przykład, poziomie 35. Pokemony te można rzecz jasna w dalszym ciągu wzmacniać.

3. Pokemony wykluwane z jaj zatrzymują się z kolei na 20 poziomie doświadczenia - te wyklute przez trenera na 20 poziomie będą dysponować zbliżonym CP co te, które wykluł trener z poziomem wyższym. Jednakże, Pokemony te można rzecz jasna wzmocnić.

4. Im wyższy poziom posiadana trener sterowany przez gracza, tym trudniej będzie mu łapać Pokemony - będą one częściej uciekać z Pokeballi, a także szybciej dawać nogę z walki.

5. Pokeballe podkręcone i te, którymi rzucisz z premią (Nice Throw, Great Throw, Excellent Throw) zwiększają szansę na złapanie Pokemona.

6. Mr. Mime, Kangashkan, Tauros i Farfetch'd to Pokemony ekskluzywne dla kontynentów - złapać można je odpowiednio w Europie, Australii, Ameryce Północnej i Azji. Krążą plotki iż Pokemony te można wykluć z "dziesięciokilometrowych jaj", jednak szansa na to nie jest znana (i pewnie też nie jest zbyt wielka).

7. Każdy atak Pokemona ma bazową szansę na trafienie krytyczne.

8. Pokemony, które wykorzystają ten sam typ ataku co one same (np. Pokemon typu Grass używający ataku typu Grass) zadają 25% większe obrażenia niż zwykle.

9. Pasek pozwalający na wykorzystanie ataku specjalnego Pokemona ładuje się o 0.5 sekundy za każdy 1 punkt zdrowia, który uda ci się odebrać wrogiemu stworowi. Oznacza to więc, iż ataki super efektywne (jak np. atak elektryczny przeciwko Pokemonowi wodnemu) naładują atak specjalny znacznie szybciej niż reszta.

10. Pokemony z którymi walczysz w Sali atakują co 1.5 sekundy.