Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pokemon GO - poradnik do gry

Pokemon GO - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pokemon GO: Jak zdobyć Pikachu jako Pokemona startowego? poradnik Pokemon GO

Jak zdobyć Pikachu jako Pokemona startowego?

Na początku przygody z grą Pokemon GO, każdy z graczy będzie rozgrywał samouczek, w ramach którego do złapania będzie jeden z trzech Pokemonów startowych - Charmander, Squirtle i Bulbasaur - Pokemon GO: Jak zdobyć Pikachu jako Pokemona startowego? - Pokemon GO - poradnik do gry

Na początku przygody z grą Pokemon GO, każdy z graczy będzie rozgrywał samouczek, w ramach którego do złapania będzie jeden z trzech Pokemonów startowych - Charmander, Squirtle i Bulbasaur. Dla fanów serialu animowanego, jak i tych, którzy lata temu zagrywali się w Pokemon Yellow, przygotowany został także czwarty, ukryty Pokemon startowy - Pikachu.

Po tym jak dojdziesz do etapu samouczka, w którym na mapie pojawi się wspomniane trio Pokemonów początkowych, nie rozpoczynaj z żadnym z nich walki. Zamiast tego udaj się w dowolnym kierunku (w świecie rzeczywistym, rzecz jasna), by oddalić się od miejsca, w którym znajdowały się te Pokemony. Gdy oddalisz się na wystarczająco duży dystans, trio Pokemonów startowych pojawi się w twojej okolicy ponownie.

Gdy powtórzysz cały proces kilka razy, pośród trójki pojawi się także wspomniany Pikachu. W tym momencie wystarczy tylko rozpocząć z nim walkę i złapać elektryczną mysz, by cieszyć się tym Pokemonem jako swoim starterem. Cały proces jest w gruncie rzeczy dość kosmetyczny - wszystkie 4 startery złapać można także w normalny sposób (acz są one dość rzadkie), a same różnice w Pokemonach ograniczają się w Pokemon GO do ich typu i współczynnika CP. Nie odczujesz więc większej różnicy w rozgrywce przy pomocy Pikachu, a z wykorzystaniem Charmandera jako Pokemona startowego.

Uwaga - jeśli chcesz zastosować ten sposób, konieczne będzie rozpoczęcie gry od początku, gdyż musisz wrócić do etapu wyboru Pokemona startowego. Jeśli poświęciłeś jednak przynajmniej kilka godzin na rozgrywkę, możesz sobie to spokojnie darować - prędzej czy później Pikachu i tak trafi w twoje ręce, a jak zostało wspomniane wyżej, rodzaj Pokemona w tej produkcji nie ma aż tak wielkiego znaczenia.