Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

American Truck Simulator - poradnik do gry

American Truck Simulator - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Modernizacja i kupno garażu w American Truck Simulator | Garaż poradnik American Truck Simulator

Modernizacja i kupno garażu

Rozbudowa garażu

Aby powiększyć garaż (z najmniejszego na mały lub z małego na duży) należy w menadżerze garażu kliknąć modernizuj przy szczegółach garażu przeznaczonego do rozbudowy - Modernizacja i kupno garażu w American Truck Simulator | Garaż - American Truck Simulator - poradnik do gry

Aby powiększyć garaż (z najmniejszego na mały lub z małego na duży) należy w menadżerze garażu kliknąć modernizuj przy szczegółach garażu przeznaczonego do rozbudowy. Garaż po potwierdzeniu natychmiast przejdzie modernizację i będziesz mógł do niego zakupić nowe ciężarówki i zatrudnić nowych kierowców.

Nowy garaż

Przemierzając amerykańskie miasta w niektórych z nich znajdziesz pusty mały garaż, który możesz zakupić - Modernizacja i kupno garażu w American Truck Simulator | Garaż - American Truck Simulator - poradnik do gry

Przemierzając amerykańskie miasta w niektórych z nich znajdziesz pusty mały garaż, który możesz zakupić. Aby to zrobić zatrzymaj się na zielonej ikonce $ przed i potwierdź chęć zakupu za $180000.

Natychmiast przejdzie on na twoją własność. Będziesz mógł do niego zakupić nowe ciężarówki i zatrudnić nowych kierowców. Możesz także sam przenieść się do niego jak do swojej nowej siedziby.