Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

American Truck Simulator - poradnik do gry

American Truck Simulator - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Profil gracza i wybór centrali w American Truck Simulator | Pierwsze kroki poradnik American Truck Simulator

Ostatnia aktualizacja: 5 sierpnia 2019

Profil gracza i wybór centrali

Profil gracza

Na początku tworzysz swój profil, a więc wybierasz imię, płeć, logo firmy, zdjęcie (spośród kilkudziesięciu dostępnych grafik), model ciężarówki oraz nazwę firmy - Profil gracza i wybór centrali w American Truck Simulator | Pierwsze kroki - American Truck Simulator - poradnik do gry

Na początku tworzysz swój profil, a więc wybierasz imię, płeć, logo firmy, zdjęcie (spośród kilkudziesięciu dostępnych grafik), model ciężarówki oraz nazwę firmy. Dodatkową możliwością jest aktywowanie wgranych modyfikacji. Na następnych ekranach decydujesz o sposobie sterowania ciężarówką (klawiatura, mysz, kontrolery w postaci joypada bądź kierownicy) oraz rodzaj skrzyni biegów (to wszystko zostało dokładnie opisane w rozdziale "Sterowanie").

Wybór centrali

Zaczynając zabawę na początku dokonujesz wyboru swojej centrali - miasta w którym zaczniesz rozgrywkę. To w tym mieście znajdzie się twój pierwszy garaż. W przyszłości wraz z rozrostem przedsiębiorstwa będziesz kupować nowe garaże w innych odwiedzonych miastach, a także modernizować garaże, które już są w twoim posiadaniu.

Wybór miasta na swoją centralę musisz dokonać spośród 19 dostępnych miast w Kalifornii lub z 9 miast w Nevadzie - Profil gracza i wybór centrali w American Truck Simulator | Pierwsze kroki - American Truck Simulator - poradnik do gry

Wybór miasta na swoją centralę musisz dokonać spośród 19 dostępnych miast w Kalifornii lub z 9 miast w Nevadzie. Wybór centrali nie jest, aż tak istotny. Oczywiście wybór ma znaczenie w późniejszej fazie rozgrywki. Najlepszą opcją jest ulokowanie swojej centrali w centrum mapy bo masz łatwiejszy dostęp do reszty miast w okolicy.

Centralę swojej firmy możesz w każdej chwili przenieść do innego miasta.

W późniejszym etapie gry, gdy już swoim samochodem wyruszysz w głąb stanów, wcześniej dokonany wybór na miasto-centralę nie będzie miał dla ciebie istotnego znaczenia. To w odwiedzanych po drodze miastach będziesz modyfikować i naprawiać swoją ciężarówkę, a zleceń będziesz podejmował się w będących w najbliższej okolicy przedsiębiorstwach. Wtedy nie będzie miało znaczenia, gdzie znajduje się twoja centrala.