Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Tomb Raider - poradnik do gry

Rise of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Porady ogólne i osiągnięcia | Rise of the Tomb Raider Więzy krwii Rise of the Tomb Raider poradnik, solucja

Porady ogólne i osiągnięcia

"Więzy krwi" nie należy do długich, jednakże lokacja, którą zwiedzisz jest wręcz przeładowana wieloma detalami, a opowieść i klimat niezwykle wciągają. W celu ułatwienia poruszania się po rezydencji oraz odnalezienia wszystkich poukrywanych przedmiotów, poniżej znajdują się porady ogólne dotyczące rozgrywki oraz lista możliwych do zdobycia osiągnięć. Ponadto opis został napisany w taki sposób, abyś podążając ukończył grę na 100%.

Porady ogólne

Rozpoczęcie Więzów krwi - Porady ogólne i osiągnięcia | Rise of the Tomb Raider Więzy krwii - Rise of the Tomb Raider - poradnik do gry

Rozpoczęcie "Więzów krwi"

Aby rozpocząć zabawę z dodatkiem musisz posiadać zapis przynajmniej z pierwszego dostępnego w grze obozowiska (krótko po ukończeniu Syrii). Gdy tam dotrzesz, Dwór Croftów zostanie odblokowany w menu głównym gry. Tam też będziesz mógł rozpocząć zabawę, która jest całkowicie niezależna od głównego wątku fabularnego. Zauważ jednak, że warto wcześniej ukończyć grę, gdyż w ten sposób będziesz mieć najlepsze spojrzenie na świat gry.

Instynkt przetrwania - Porady ogólne i osiągnięcia | Rise of the Tomb Raider Więzy krwii - Rise of the Tomb Raider - poradnik do gry

Instynkt przetrwania

Pamiętaj, aby wykorzystywać instynkt przetrwania, który podświetla wszystkie elementy otoczenia, z którymi możesz wejść w interakcje. Znacznie ułatwia to znajdywanie kolejnych reliktów.

Relikty - Porady ogólne i osiągnięcia | Rise of the Tomb Raider Więzy krwii - Rise of the Tomb Raider - poradnik do gry

Relikty

Każdy ze znalezionych reliktów możesz obracać, żeby dokładniej je obejrzeć. Niektóre z nich ukrywają dodatkowe informacje związane z fabułą i postaciami. Trzy ostatnie relikty są możliwe do znalezienia tylko i wyłącznie po ukończeniu głównego wątku fabularnego!

Osiągnięcia

Relic Hunter

Znajdź 50% wszystkich reliktów na Dworze Croftów.

Meet the Crofts

Znajdź 50% wszystkich dokumentów na Dworze Croftów.

Master Detective

Otwórz sejf Lorda Crofta.

Key to the Past

Znajdź główny klucz.

Legacy

Ukończ "Więzy krwi"

Home Raider

Znajdź wszystkie relikty na Dworze Croftów.

Complete Family History

Znajdź wszystkie dokumenty na Dworze Croftów.