Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Tomb Raider - poradnik do gry

Rise of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rożen | Osiągnięcia w Rise of the Tomb Raider Rise of the Tomb Raider poradnik, solucja

Rożen

Opis: Zastrzel kurę strzałą zapalającą, gdy znajdzie się w powietrzu

Jak zdobyć:

Przystępując do wykonania tego osiągnięcia wyposaż się w kilka strzał zapalających. Następnie przejdź do lokacji Geotermiczna Dolina, do obozu Obóz w Ruinach. Znajdziesz tutaj sporo respawnujących się kurczaków (upewnij się, że pora dnia to dzień). Złap jednego z nich, szybko podbiegając do stadka uciekających kur.

Twoim zadaniem jest wyrzucenie kury do góry, a następnie odpowiednie wystrzelenie w taki sposób, aby strzała wbiła się w spadającą kurę - Rożen | Osiągnięcia w Rise of the Tomb Raider - Rise of the Tomb Raider - poradnik do gry

Twoim zadaniem jest wyrzucenie kury do góry, a następnie odpowiednie wystrzelenie w taki sposób, aby strzała wbiła się w spadającą kurę. Przede wszystkim wyrzuć ptaka możliwie najwyżej, a następnie szybko przyceluj poniżej punktu, w którym się znajduje. Odpowiednie wyczucie momentu jest ciężkie, jednakże kur w tym miejscu nie brakuje i kolejna próba powinna się udać.

Zdobycie osiągnięcia możesz ułatwić sobie, gdy weźmiesz ze sobą kurę i rzucisz ją o mur, znajdujący się nieco nad obozem (pomiędzy drzewami, na mapie wokół półkolistej ściany) - Rożen | Osiągnięcia w Rise of the Tomb Raider - Rise of the Tomb Raider - poradnik do gry

Zdobycie osiągnięcia możesz ułatwić sobie, gdy weźmiesz ze sobą kurę i rzucisz ją o mur, znajdujący się nieco nad obozem (pomiędzy drzewami, na mapie wokół półkolistej ściany). Rzucając kurę na skałę ułatwisz zadanie, gdyż będzie ona wolniej spadać, a ponadto możesz trafić nieco obok, ale tak, aby kura stanęła w płomieniach, co powinno wystarczać do zaliczenia osiągnięcia.