Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Tomb Raider - poradnik do gry

Rise of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Renegatka | Osiągnięcia w Rise of the Tomb Raider Rise of the Tomb Raider poradnik, solucja

Renegatka

Opis: Walcząc wręcz, zepchnij 5 wrogów z półki skalnej

Jak zdobyć:

W trakcie trwania wątku fabularnego będziesz miał sporo okazji do zdobycia tego osiągnięcia. Polega ono na zepchnięciu stojących przy różnej maści krawędzi wrogów tak, aby spadli na dół i stracili życie. Wystarczy do tego wykonanie zwykłego ataku wręcz.

Jeżeli nie zdobyłeś osiągnięcia w trakcie zadań fabularnych i ukończyłeś grę dobre miejsce do zrzucania wrogów znajdziesz w Kompleksie Radzieckim (wybierz powtarzanie rozdziału Huta Miedzi w menu głównym gry - Wyprawy) - Renegatka | Osiągnięcia w Rise of the Tomb Raider - Rise of the Tomb Raider - poradnik do gry

Jeżeli nie zdobyłeś osiągnięcia w trakcie zadań fabularnych i ukończyłeś grę dobre miejsce do zrzucania wrogów znajdziesz w Kompleksie Radzieckim (wybierz powtarzanie rozdziału Huta Miedzi w menu głównym gry - Wyprawy). Rozpoczniesz w obozie Dziedziniec Huty Miedzi, gdzie zaraz po wejściu wespnij się kawałek w głąb huty. W chwilę za miejscem spotkania pierwszych przeciwników będziesz miał okazję do rozbujania się na linie. Dalej, aby przeskoczyć na drugą stronę, musisz wbić się w ścianę, a następnie przeskoczyć na duży, czerwony zbiornik.

Będąc na górze skocz na drugą stronę, a Lara złapie się krawędzi - Renegatka | Osiągnięcia w Rise of the Tomb Raider - Rise of the Tomb Raider - poradnik do gry

Będąc na górze skocz na drugą stronę, a Lara złapie się krawędzi. Wychodząc na platformę wyżej znajdziesz się za plecami wychodzącego ze środka przeciwnika, który rozmawia przez krótkofalówkę. Zaatakuj go czekanem i zepchnij z krawędzi (daj się zauważyć, nie wykonuj egzekucji - po prostu zaatakuj wręcz, aby odrzucić przeciwnika od Lary). Możesz następnie zeskoczyć w przepaść i powtórzyć czynność wymaganą ilość razy.