Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Tomb Raider - poradnik do gry

Rise of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Potrójny grom | Osiągnięcia w Rise of the Tomb Raider Rise of the Tomb Raider poradnik, solucja

Potrójny grom

Opis: Zabij 3 wrogów jednym strzałem ze strzelby

Jak zdobyć:

Do wykonania tego zadania niezbędne jest oddanie strzału do grupki stojących obok siebie przeciwników. Najprościej jest dokonać tego na niższym poziomie trudności, z mocnej broni, do nieopancerzonych przeciwników.

Idealna sytuacja nadarza się podczas wizyty w Kompleksie Radzieckim - Potrójny grom | Osiągnięcia w Rise of the Tomb Raider - Rise of the Tomb Raider - poradnik do gry

Idealna sytuacja nadarza się podczas wizyty w Kompleksie Radzieckim. Wybierz z menu Wypraw powtarzanie poziomu Kompleks Radziecki i wyposaż się w strzelbę, korzystając z odpowiedniej karty bądź wybierając powtarzanie poziomu w trybie elitarnym. Następnie przejdź do lądowiska helikopterów, gdzie po scenie przerywnikowej z Konstantinem w roli głównej będziesz miał chwilę, w której dwóch rozmawiających żołnierzy pochyla się nad rannym kolegą - oddaj strzał, a być może uda Ci się zabić wszystkich trzech. W przeciwnym wypadku wczytaj punkt kontrolny i spróbuj ponownie.

Dużo łatwiejszym sposobem, choć niewykluczone, że w przyszłych wersjach gry może on nie działać, jest wystrzał ze strzelby w stronę wybuchowej beczki i wysadzenie jej. Jeżeli zabijesz w ten sposób trzech stojących w pobliżu przeciwników osiągnięcie powinno zostać zaliczone.