Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Tomb Raider - poradnik do gry

Rise of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wprowadzenie | Osiągnięcia w Rise of the Tomb Raider Rise of the Tomb Raider poradnik, solucja

Wprowadzenie

Poniższa lista zawiera wszystkie osiągnięcia dostępne do odblokowania w grze Rise of the Tomb Raider - Wprowadzenie | Osiągnięcia w Rise of the Tomb Raider - Rise of the Tomb Raider - poradnik do gry

Poniższa lista zawiera wszystkie osiągnięcia dostępne do odblokowania w grze Rise of the Tomb Raider. W nawiasach została podana ilość punktów otrzymywanych za odblokowanie achievementu. Każde osiągnięcie opatrzono ponadto opisem, pozwalającym na pełne zrozumienie wyzwania i pomagającym w szybkim jego ukończeniu.

Ukryte osiągnięcia są związane z wykonywaniem zadań fabularnych, przez co niemożliwe jest ich przeoczenie. Tylko jedno z ukrytych osiągnięć, Garstka wybranych wymaga większego zaangażowania i odnalezienia wszystkich pięciu krypt.

Podczas odblokowywania osiągnięć możesz korzystać z funkcji Wyprawy, dostępnej w głównym menu gry - pozwoli ona na powtarzanie poziomów, w trakcie których łatwo można zaliczyć określone osiągnięcia. Pamiętaj także o możliwości wczytywania checkpointów - np. po zrzuceniu wroga z krawędzi przeładowanie gry pozwoli na powtórzenie tej czynności i w ten sposób umożliwi szybsze zdobywanie niektórych achievementów.