Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Minecraft - poradnik do gry

Minecraft - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Minecraft: Pigliny - Nether Update Minecraft poradnik, porady

Pigliny, Nether Update: działanie piglinów; złoto, handel z piglinami, sposoby na ucieczkę - porady.

Pigliny to nowa frakcja, którą spotkasz w grze Minecraft. To bardzo nikczemne stworzenia, które zamieszkują Nether. Musisz na nie uważać. Na tej stronie naszego poradnika podamy Ci sposób ich działania oraz kilka metod na zyskanie ich łask.

Działanie piglinów

Najważniejsza cecha Piglinów to ich życie we wspólnocie - Minecraft: Pigliny - Nether Update - Minecraft - poradnik do gry

Najważniejsza cecha Piglinów to ich życie we wspólnocie. Nie dość, że zawsze pojawiają się w grupach, to mają w zwyczaju bronić się do ostatniej kropli krwi. Jeśli zaatakujesz jednego z nich skupisz na sobie wzrok całej brygady.

Pigliny specyficznie reagują na bohatera. Czasami pozwolą Ci swobodnie eksplorować świat, a innym razem, gdy przekroczysz pewną niewidzialną granicę, rzucą się na Ciebie. To samo tyczy się otwierania skrzyń. Jeśli na oczach któregokolwiek z nich otworzysz jakąś skrzynię, ściągniesz na siebie gniew całej frakcji.

Nawet jeśli skrzynia jest Twoja, Pigliny uznają Cię za złodzieja. Oznacza to, że nigdy nie możesz całkowicie się zrelaksować, gdy jesteś w pobliżu tej frakcji. Po prostu nigdy im nie ufaj i zawsze pozostawaj czujny!

Pigliny a złoto

Jest jedna rzecz, dla której zrobią wszystko: złoto. Jeśli chcesz bronić się przed ich atakami, po prostu noś przy sobie złoto. W ten sposób staniesz się dla nich cennym obiektem, któremu nie można zrobić krzywdy.

Nie możesz jednak wydobywać przy nich złota. Ta frakcja uznaje, że całe złoto znajdujące się w grze należy do nich. Jeśli zbierzesz złoto na ich oczach, staniesz się automatycznie ich wrogiem.

Handel z piglinami

Handel wymienny to nowy system handlu, który pozwali Ci wymieniać złoto na cenne przedmioty, takie jak netherit - Minecraft: Pigliny - Nether Update - Minecraft - poradnik do gry

Handel wymienny to nowy system handlu, który pozwali Ci wymieniać złoto na cenne przedmioty, takie jak netherit. Ten handel działa inaczej niż taki, do którego jesteś już przyzwyczajony. W tym przypadku nie ma okna wymiany.

Gdy podejdziesz do Pinglina wciśnij mu sztabkę złota do rąk - Minecraft: Pigliny - Nether Update - Minecraft - poradnik do gry

Gdy podejdziesz do Pinglina wciśnij mu sztabkę złota do rąk. W ten sposób opanujesz jego gniewne zapędy. Dzięki temu zatrzyma się i dokładnie przypatrzy się sztabce. Po chwilowym przemyśleniu sytuacji wyrzuci w Twoim kierunku losowy przedmiot.

Bez żadnych zahamowań zabrał moje buty - Minecraft: Pigliny - Nether Update - Minecraft - poradnik do gry
Bez żadnych zahamowań zabrał moje buty

Pamiętaj, że zachowanie Pinglinów jest nieprzewidywalne. Prawdopodobnie rzuci Ci cenny surowiec bądź sprzęt, a potem od razu Cię zaatakuje bądź zabierze Ci należący się Ci przedmiot.

Jeśli w trakcie śmierci opuścisz sztabki złota, a w okolicy znajdują się Pingliny, nie licz na to, że je odzyskasz - Minecraft: Pigliny - Nether Update - Minecraft - poradnik do gry

Jeśli w trakcie śmierci opuścisz sztabki złota, a w okolicy znajdują się Pingliny, nie licz na to, że je odzyskasz. Zlecą się w miejsce Twojej śmierci całą drużyną i zabiorą Ci ten cenny surowiec.

Sposoby na ucieczkę

Istnieją dwa bardzo skuteczne metody ucieczki przed Piglinami - Minecraft: Pigliny - Nether Update - Minecraft - poradnik do gry

Istnieją dwa bardzo skuteczne metody ucieczki przed Piglinami.

  1. Rzucanie złotem - jeśli w trakcie ucieczki będziesz rzucać złotem w kierunku swoich oprawców odwrócisz chwilowo ich uwagę;
  2. Hogliny - Hogliny i Pigliny bardzo się nie lubią. Jeśli jakiś przeciwnik pojawi się na drodze frakcji, najprawdopodobniej skupią się na nim. Nie czuj się jednak bezpieczny. Mogą szybko stracić zainteresowanie i rzucić się ponownie w Twoim kierunku.