Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Minecraft - poradnik do gry

Minecraft - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Minecraft: Jak dużo czasu zajmuje przejście gry? Minecraft poradnik, porady

Ta strona poradnika do Minecraft odpowiada na pytanie jak dużo czasu zajmie przejście całej gry w różnych wariantach takich jak wątek fabularny oraz tryb multiplayer.

  1. Minecraft to gra typu sandbox, w której gracz może robić co chcę, byle tylko przetrwać. Mapy są na tyle ogromne, że niemożliwym jest zwiedzenie wszystkiego na dobrą sprawę. Minecraft tak naprawdę nie ma prawdziwego zakończenia, uznaje się je jedynie za pokonanie przeciwnika, który nazywa się ender dragon. Aby to uczynić, najpierw trzeba zebrać potrzebne do tego materiału oraz dobrze uzbroić się do walki z nim, gdyż sama walka jest dosyć wymagająca pod tym względem. Gracze będą mogli ukończyć grę w około 60 godzin, jednakże można to zrobić o wiele szybciej lub wolniej, wszystko zależy też od trybu gry (survivor lub hardcore).
  2. Minecraft jednak ma inny cel, niż pokonanie głównego "bossa", a jest nim eksploracja, budowanie przeróżnych rzeczy, pokonywanie różnorodnych przeciwników i wiele więcej. Przez to ciężko jednoznacznie stwierdzić, w jakim czasie można "ukończyć grę", bądź po prostu dobrze się przy niej bawić przez tyle czasu. Generalnie 100 godzin powinno spokojnie wystarczyć, aby móc zwiedzić dużą część świata i wybudować wiele rzeczy, chociaż można na to znacznie więcej czasu.
  3. Minecraft oferuje również tryb multiplayer w którym gracze mogą ze sobą wspólnie przemierzać świat, budować oraz walczyć z potworami. Do tego są tam specjalne serwery, na których zasady gry mogą być kompletnie różne od tych w trybie single player, dzięki czemu gracze mogą się bawić przy tej produkcji przez bardzo długi czas.