Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Minecraft - poradnik do gry

Minecraft - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Minecraft: Encyklopedia - schematy, crafting Minecraft poradnik, porady

W nowych wersjach gry Minecraft, w przypadku otwarcia ekwipunku lub dowolnego narzędzia umożliwiającego tworzenie i przetwarzanie przedmiotów, po lewej stronie do interfejsu dołączony jest panel encyklopedii. Jest to przyjemna ściągawka, która przyspiesza tworzenie nowych przedmiotów: po wybraniu dowolnego elementu z listy jego schemat automatycznie ładowany jest do interfejsu tworzenia przedmiotów. Zmniejsza to konieczność zapamiętywania schematów i przyspiesza tworzenie nowych przedmiotów. Masz możliwość także zmiany filtrów: wyświetlania tylko przedmiotów, które możesz obecnie wytworzyć.

Encyklopedia ma jednak jedną sporą wadę: część przedmiotów dostępnych do wytworzenia pojawia się wraz z pozyskaniem nowych składników bądź wytworzeniem półproduktów - Minecraft: Encyklopedia - schematy, crafting - Minecraft - poradnik do gry

Encyklopedia ma jednak jedną sporą wadę: część przedmiotów dostępnych do wytworzenia pojawia się wraz z pozyskaniem nowych składników bądź wytworzeniem półproduktów. Jednakże, część schematów musisz odkryć sam (lub zerknąć do naszego poradnika), gdyż nie pojawią się one w encyklopedii automatycznie, ale dopiero po ich samodzielnym wybudowaniu po raz pierwszy.