Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Last of Us - poradnik do gry

The Last of Us - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak pokonać Davida w The Last of Us? The Last of Us poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry The Last of Us dokładnie wyjaśnia jak rozprawić się z Davidem. Konfrontację z nim można w pewnym stopniu określić mianem starcia z bossem, aczkolwiek mężczyznę trzeba pokonać podstępem. Spotkanie z nim nie pozwala na korzystanie z broni palnej ani materiałów wybuchowych.

Do starcia z Davidem dochodzi w końcowej części etapu Kurort z domkami, a konkretnie w trakcie przechodzenia sekcji, w której steruje się postacią Ellie - Jak pokonać Davida w The Last of Us? - The Last of Us - poradnik do gry

Do starcia z Davidem dochodzi w końcowej części etapu Kurort z domkami, a konkretnie w trakcie przechodzenia sekcji, w której steruje się postacią Ellie.

Dziewczynka musi prześć przez szereg lokacji z bardzo ograniczoną widocznością i docelowo dotrzeć do kontenera, na który można się wdrapać. Po przejściu przez otwarte okno znajdziesz się wewnątrz budynku. Dobrze go przeszukaj, zbierając wszystkie przydatne przedmioty, a następnie otwórz drzwi wyjściowe z prawej. Rozpoczniesz wtedy starcie z Davidem.

Na początku twoim zadaniem jest zajść mężczyznę od tyłu i dźgnąć go nożem - Jak pokonać Davida w The Last of Us? - The Last of Us - poradnik do gry

Na początku twoim zadaniem jest zajść mężczyznę od tyłu i dźgnąć go nożem. W tym celu schowaj się za najbliższą osłoną, a następnie nasłuchując śledź kroki przeciwnika.

Podejście wroga nie jest trudne, ale musisz uważać na porozrzucane po podłodze szczątki naczyń - Jak pokonać Davida w The Last of Us? - The Last of Us - poradnik do gry

Podejście wroga nie jest trudne, ale musisz uważać na porozrzucane po podłodze szczątki naczyń. Jeśli na nie wejdziesz David cię usłyszy i pobiegnie w twoim kierunku. Musisz wtedy szybko odbiec i ponownie się schować. Po każdym dźgnięciu gra automatycznie się zapisuje, a musisz wykonać trzy tego typu ciosy.

Gdy wyprowadzisz drugi atak, mężczyzna przestanie cię lekceważyć - Jak pokonać Davida w The Last of Us? - The Last of Us - poradnik do gry

Gdy wyprowadzisz drugi atak, mężczyzna przestanie cię lekceważyć. Zamiast chodzić swobodnie po pomieszczeniu, zacznie się skradać. Będzie szybko przebiegał z jednego miejsca na drugie i zatrzymywał się na kilka sekund schowany za jakąś osłoną. Twoim zadaniem jest zajść go wtedy od tyłu i ponownie zaatakować. Bądź jednak ostrożny, żeby nie wdepnąć w rozbity talerz. Po wykonaniu trzeciego ataku zaliczysz scenę.