Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Last of Us - poradnik do gry

The Last of Us - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy w The Last of Us są wybory i różne zakończenia? The Last of Us poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry The Last of Us znajdziesz odpowiedzi na pytania pod kątem potencjonalnego wydłużenia czasu gry - czy w The Last of Us pojawiają się jakieś wybory i czy The Last of Us posiada kilka zakończeń.

Poniższy opis zawiera duże spojlery na temat kluczowych wydarzeń gry. Radzimy najpierw ukończyć grę i dopiero wtedy zapoznać się z pełną treścią niniejszej strony.

The Last of Us jest niestety bardzo liniową produkcją i odpowiedź na wszystkie zadane powyżej pytania brzmi nie - Czy w The Last of Us są wybory i różne zakończenia? - The Last of Us - poradnik do gry

The Last of Us jest niestety bardzo liniową produkcją i odpowiedź na wszystkie zadane powyżej pytania brzmi "nie". Oto kilka dodatkowych informacji na ten temat:

  1. The Last of Us oraz dodatek fabularny Left Behind posiadają wyłącznie po jednym zakończeniu. Nie przewidziano też żadnych ukrytych zakończeń.
  2. Joel nie może zginąć po tym jak odniesie poważne obrażenia po wizycie na uniwersytecie. Po tym jak przejmiesz kontrolę nad postacią Ellie nie będziesz musiał w żaden sposób śpieszyć się żeby zdążyć mu z pomocą.
  3. W finałowym etapie rozgrywanym w szpitalu jedynym możliwym wyborem jest zabranie Ellie ze stołu operacyjnego po to żeby ocalić ją przed poddaniem jej eksperymentom. Nie możesz jej pozostawić w szpitalu nawet jeśli uważasz, że jest to słuszna decyzja dla dobra ludzkości. Joel nie musi zabić wszystkich przebywających w szpitalu żołnierzy i lekarzy, ale nawet jeśli ktoś pozostanie przy życiu, to nie wpłynie to na przebieg finału kampanii.
  4. Śmierć każdego z ważnych NPC-ów jest odgórnie "zaplanowana" i nieunikniona. Nie możesz ich w żaden sposób ocalić przed śmiercią. Dotyczy to również Sary z prologu kampanii. Niezależnie od wybranej trasy podróży dotrzesz docelowo do miejsca załączenia się cut-scenki z żołnierzem.