Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tomb Raider - poradnik do gry

Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Odblokowywanie nowych elementów | Wyposażenie Lary w Tomb Raider Tomb Raider poradnik, solucja

Odblokowywanie nowych elementów

Nowe elementy ekwipunku Lary możesz pozyskiwać na dwa zasadnicze sposoby - Odblokowywanie nowych elementów | Wyposażenie Lary w Tomb Raider - Tomb Raider - poradnik do gry

Nowe elementy ekwipunku Lary możesz pozyskiwać na dwa zasadnicze sposoby. Wiele przedmiotów jest po prostu odblokowywanych w miarę postępów w głównej kampanii. Lara zazwyczaj odnajduje je bez udziału gracza (np. zapalniczkę) lub otrzymuje od zaprzyjaźnionych osób (np. łuk bloczkowy).

Druga kategoria to nowe przedmioty, które zdobywa się we własnym zakresie i mowa tu o lepszych modelach broni - Odblokowywanie nowych elementów | Wyposażenie Lary w Tomb Raider - Tomb Raider - poradnik do gry

Druga kategoria to nowe przedmioty, które zdobywa się we własnym zakresie i mowa tu o lepszych modelach broni. Plan zakłada w tym przypadku odnajdywanie części do broni i jako że są one rozmieszczane w losowych miejscach musisz dokładnie badać kolejne lokacje, niszcząc wszystkie napotykane skrzynki i badając ciała wszystkich pokonanych wrogów. Gra informuje Cię oczywiście o każdej nowej odnalezionej części i po zdobyciu trzech części z danego "zestawu" możesz powrócić do dowolnego obozowiska, doprowadzając do automatycznego skonstruowania przez Larę nowej broni.

NAZWA ELEMENTU EKWIPUNKU

SPOSÓB POZYSKANIA

KOMENTARZ

Torch (pochodnia)

Automatycznie tuż po rozpoczęciu gry.

Pochodnię pozyskuje się tuż po rozpoczęciu zabawy, choć Lara początkowo nie dysponuje możliwością swobodnego jej zapalania.

Pry Axe (czekan podważający)

Automatycznie w trakcie eksploracji bunkra w lokacji Coastal Forest (Nadbrzeżny las).

Od momentu zdobycia czekana możesz rozglądać się za pojemnikami nadającymi się do zniszczenia, a także otwierać większe skrzynie i odblokowywać niektóre przejścia.

Climbing Axe (czekan wspinaczkowy)

Automatycznie po powrocie do Rotha z jego plecakiem (lokacja Wioska w górach).

Profesjonalny czekan zachowuje wszystkie właściwości swojego poprzednika i dodaje do tego opcję wspinaczki (tylko po interaktywnych ścianach).

Zostało jeszcze 62% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie