Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tomb Raider - poradnik do gry

Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Detronizacja | Sekrety - Shantytown (Miasto ubogich) | Sekrety Tomb Raider Tomb Raider poradnik, solucja

Detronizacja (Laid to Rest)

KUKŁA 1/5 - Detronizacja | Sekrety - Shantytown (Miasto ubogich) | Sekrety Tomb Raider - Tomb Raider - poradnik do gry

KUKŁA 1/5

Współrzędne: [712593; 3416081]

Komentarz: Poszukiwana kukła znajduje się w północnej części miasteczka, a konkretnie przy jednej z jego wschodnich krawędzi. Przedostań się na dachy okolicznych budynków i ustaw się przed kukłą. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych sekretów z tej grupy musisz wykonać dwie czynności. Zacznij od podpalenia kukły dzięki wykorzystaniu ognistych strzał.

Po tym jak ogień pochłonie większość kukły użyj strzały z liną na interaktywnym punkcie, doprowadzając do jej zniszczenia (nagroda: 10 punktów doświadczenia) - Detronizacja | Sekrety - Shantytown (Miasto ubogich) | Sekrety Tomb Raider - Tomb Raider - poradnik do gry

Po tym jak ogień pochłonie większość kukły użyj strzały z liną na interaktywnym punkcie, doprowadzając do jej zniszczenia (nagroda: 10 punktów doświadczenia).

KUKŁA 2/5 - Detronizacja | Sekrety - Shantytown (Miasto ubogich) | Sekrety Tomb Raider - Tomb Raider - poradnik do gry

KUKŁA 2/5

Współrzędne: [712584; 3416068]

Komentarz: Poszukiwana kukła znajduje się w północnej części miasteczka, niedaleko bramy, którą Lara musi otworzyć żeby dotrzeć do południowych obszarów. Przedostań się na dachy okolicznych budynków i ustaw się przed kukłą. Obiekt ten musisz najpierw podpalić (strzała ogniowa), a następnie zniszczyć (strzała z liną) (nagroda: 10 punktów doświadczenia).

KUKŁA 3/5 - Detronizacja | Sekrety - Shantytown (Miasto ubogich) | Sekrety Tomb Raider - Tomb Raider - poradnik do gry

KUKŁA 3/5

Współrzędne: [712571; 3416098]

Komentarz: Poszukiwana kukła znajduje się w północnej części miasteczka, pod obozowiskiem Helicopter Hill, czyli niedaleko śmigłowca ratowniczego. Obiekt ten musisz najpierw podpalić (strzała ogniowa), a następnie zniszczyć (strzała z liną) (nagroda: 10 punktów doświadczenia).

KUKŁA 4/5 - Detronizacja | Sekrety - Shantytown (Miasto ubogich) | Sekrety Tomb Raider - Tomb Raider - poradnik do gry

KUKŁA 4/5

Współrzędne: [712590; 3416048]

Komentarz: Poszukiwana kukła znajduje się niedaleko przejścia łączącego północną i południową część miasteczka, a konkretnie w obszarze z niewielkim zbiornikiem wodnym zlokalizowanym przy obozowisku Ancient Gate. Kukłę musisz naturalnie podpalić (strzała ogniowa) i następnie zniszczyć (strzała z liną) (nagroda: 10 punktów doświadczenia).

KUKŁA 5/5 - Detronizacja | Sekrety - Shantytown (Miasto ubogich) | Sekrety Tomb Raider - Tomb Raider - poradnik do gry

KUKŁA 5/5

Współrzędne: [712600; 3416027]

Komentarz: Poszukiwana kukła znajduje się w południowej części miasteczka, przy wieży, na szczycie której skrył się Grim. Kukłę musisz podpalić (strzała ogniowa) i następnie zniszczyć (strzała z liną) (nagroda: 150 punktów doświadczenia).

Uwaga - W miasteczku znajduje się więcej kukieł, ale za odnajdywanie kolejnych przedmiotów z tej grupy nie są już przyznawane żadne punkty doświadczenia i zniszczenie ich nie jest wymagane do zaliczenia omawianej lokacji w 100 procentach. Najlepiej w rezultacie poprzestać na zniszczeniu pięciu kukieł.