Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tomb Raider - poradnik do gry

Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wileka cisza | Sekrety - Shantytown (Miasto ubogich) Tomb Raider poradnik, solucja

Wielka cisza (Silencer)

ALARM 1/4 - Wileka cisza | Sekrety - Shantytown (Miasto ubogich) - Tomb Raider - poradnik do gry

ALARM 1/4

Współrzędne: [712564; 3416087]

Komentarz: Urządzenie do sygnalizowania alarmu jest na jednym z wyższych poziomów budynku znajdującego się na południe od obozowiska Helicopter Hill. W celu dotarcia na górny balkonik musisz zlokalizować interaktywne krawędzi, których możesz się złapać.

Po zlokalizowaniu poszukiwanego urządzenia użyj czekana żeby je zniszczyć (nagroda: 10 punktów doświadczenia) - Wileka cisza | Sekrety - Shantytown (Miasto ubogich) - Tomb Raider - poradnik do gry

Po zlokalizowaniu poszukiwanego urządzenia użyj czekana żeby je zniszczyć (nagroda: 10 punktów doświadczenia).

ALARM 2/4 - Wileka cisza | Sekrety - Shantytown (Miasto ubogich) - Tomb Raider - poradnik do gry

ALARM 2/4

Współrzędne: [712596; 3416035]

Komentarz: Urządzenie do sygnalizowania alarmu znajduje się na dachu chatki sąsiadującej z wieżą, przy której Lara broniła się przed zmasowanymi atakami bandytów. Na wspomniany dach możesz dotrzeć dzięki wykorzystaniu mostu linowego lub drabiny.

Użyj czekana, by zniszczyć alarm (nagroda: 10 punktów doświadczenia) - Wileka cisza | Sekrety - Shantytown (Miasto ubogich) - Tomb Raider - poradnik do gry

Użyj czekana, by zniszczyć alarm (nagroda: 10 punktów doświadczenia).

ALARM 3/4 - Wileka cisza | Sekrety - Shantytown (Miasto ubogich) - Tomb Raider - poradnik do gry

ALARM 3/4

Współrzędne: [712589; 3416050]

Komentarz: Urządzenie do sygnalizowania alarmu jest na dachu jednej z metalowych konstrukcji znajdujących się w południowej części miasteczka i najlepiej je odnaleźć w drodze do wieży, na której przebywa Grim. Na najwyżej położone metalowe balkoniki najprościej możesz się przedostać odnajdując niewielką rampę, od której Lara może się odbić.

Alarm został rozstawiony tuż przy krawędzi półki i musisz naturalnie użyć na nim czekana (nagroda: 10 punktów doświadczenia) - Wileka cisza | Sekrety - Shantytown (Miasto ubogich) - Tomb Raider - poradnik do gry

Alarm został rozstawiony tuż przy krawędzi półki i musisz naturalnie użyć na nim czekana (nagroda: 10 punktów doświadczenia).

ALARM 4/4 - Wileka cisza | Sekrety - Shantytown (Miasto ubogich) - Tomb Raider - poradnik do gry

ALARM 4/4

Współrzędne: [712602; 3416052]

Komentarz: Urządzenie do sygnalizowania alarmu znajduje się w południowej części miasteczka, a konkretnie na południowy-zachód od wielkiego młyna. Rozpocznij u podnóża młyna, wybierając ścieżkę prowadzącą na zewnętrzne balkoniki.

Po dotarciu na balkoniki obróć się w prawo i użyj czekana żeby zniszczyć alarm (nagroda: 150 punktów doświadczenia) - Wileka cisza | Sekrety - Shantytown (Miasto ubogich) - Tomb Raider - poradnik do gry

Po dotarciu na balkoniki obróć się w prawo i użyj czekana żeby zniszczyć alarm (nagroda: 150 punktów doświadczenia).

Uwaga - W miasteczku znajduje się więcej alarmów, ale za odnajdywanie kolejnych przedmiotów z tej grupy nie są już przyznawane żadne punkty doświadczenia i zniszczenie ich nie jest wymagane do zaliczenia omawianej lokacji w 100 procentach. Najlepiej w rezultacie poprzestać na zniszczeniu czterech alarmów.